Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a BH meg IPO kutyavizsga?

Mi az a BH meg IPO kutyavizsga?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdett el érdekelni a kutyázás... Kicsinek is imádtam a kutyákat, de most kezdtem el velük komolyabban foglalkozni. Viszont még az életben nem hallottam a fent említett vizsgákról, nem találtam olyan oldalt sem, ami írna erről. Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy írjátok le nekem, mi ez? mit kell itt csinálni? Hány ilyen vizsga van? És mire jó???? De nagyon örülnék egy oldalnak is, amin ezekre a kérdésekre választ tudok kapni, mert le van írva minden... Köszönöm a segítséget és nézzétek el nekem tudatlanságomat!!! :))

2013. febr. 10. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Google--> bh vizsga

[link]


Google--> ipo vizsga

[link]


Mind a kettő az első találat :D nagyon nehéz volt..

2013. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét fajta vizsgának van 3 fokozata BH 1-2-3 és IPO 1-2-3, IPO-ban pedig 3 ágazat van : engedelmes, őrző-védő és nyomkövetés. Keress rá youtube-on és láthatod is milyen feladatokat kell csinálni bennük.
2013. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg XD bocsi, nemrég biztos kómásan néztem már a találatokat, mert megnéztem már
2013. febr. 10. 11:06
 4/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm :))
2013. febr. 10. 11:06
 5/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
2013. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!