Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fog még nőni, változni a teste?

Fog még nőni, változni a teste?

Figyelt kérdés

Már feltettem egyszer a kérdést, de most már tényleg aggódom, hogy ilyen picurka marad a kutyám...

Nos a helyzet, hogy 8 hónapos kutya, Pitbull rednose, törzskönyv nincs. (Bár szüleinek van, de nem tenyésztőtől vásároltam.)

Olyan kicsinek tűnik, lassan nő, a lába már 5 hónapja hajlik... Nem jön helyre. A szüleik is nagyon szépek, nagyok. Mi lehet a baja? Esetleg fog változni?

Kép. : [link]


[link]


2013. febr. 14. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Az Acana jó minőségű táp, ha mellé kap még plusz kalciumot, az csak károsan hat a kutyára. Lehet ez az oka a láb deformálódásának. Ezért mondjuk mindig, hogy nem szabad premium táp mellé kalciumot adni! És minden étrend kiegészítőt egyedül orvosi és tenyésztői jóváhagyással szabad kapnia a kutyának. Mivel tenyésztőről nem beszélhetünk itt, ezért marad csak a doki.

Vidd el minél hamarabb orvoshoz, hátha még javulhat a lába!


Egyébként a moslék mit jelent? És ugye nem akarsz vele szaporítani?

2013. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 sippara ***** válasza:
70%
Tessék, itt a példaként felhozandó kérdés a "miért ne vegyek "óccsón pitbútt"?" típusú kérdésekre. Ezért. Örülj, hogy csak a lába görbül. Mi az, hogy nem voltál állatorvosnál? Mi az, hogy néha moslékot kap a kutya? Miért? Mi történt a fülével?
2013. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
iszonyat rövidre lett a füle vágva. és a szülők képénél a jobb oldali kutya, szerintem nem fajtatiszta, ha az is a feje elég érdekes. Ha junior tápot adsz neki, akkor állj át a felnőttre, és mozgasd a kutyát rendszeresen. Nyáron pedig lehetőség szerint usszon sokat.
2013. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
egyébként a doki mint mond??? nem lehet angolkóros???
2013. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
En mint 3 tk-s pitbull gazdija azt mondom, hogy ez rohadtul nem fajtatiszta. Amugy mi lett a fulevel??? Ki csinal ilyen borzalmas kupitast? Jobb lett volna ugy hagyni. Surgosen vidd allatorvoshoz!!!!!!
2013. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Meg van minden oltása, Mellesleg a füle... Fertőzés miatt kellet levágni... Tehát...
2013. febr. 14. 18:34
 17/24 A kérdező kommentje:
Előző enyhe célzás, vittem állatorvoshoz, ő hagyta jóvá a napi 1 szem kalciumot ...
2013. febr. 14. 18:35
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem voltál orvosnál??? És az oltásait ki adta be neki????? Hát ez valami vicc, komolyan mondom! A magyar állattartási kultúra a béka segge alatt van..
2013. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

első ránézésre azt hittem shar pei keverék a kutyu!

nem bántásként mondom, de lehet csak rossz szögből van a kép.

szerintem az apa nem az apa, de ez is csak magánvéleményem!

én megkérdeznék egy másik állatorvost, mert a plusz kálcium (főleg egy szuper prémium táp esetében) csak megszilárdítja a hibákat!

lehet, hogy valami súlyosabb problémája van, de biztos, hogy a rossz takarmányozás nem segít rajta.

ennyi idősen még van pár hónapja fejlődni, még helyre is jöhet a lába.

[link]

itt próbálj körül nézni, biztos találsz a lakóhelyedhez közeli szakorvost.

2013. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Most írtam, HOGY MEG VAN MINDEN OLTÁSA, CHIP, Akitől vettem, az pedig 4 háznyira lakik hozzánk... Kétlem, hogy más kutya lenne az apja... Állatorvoshoz mostani időszakban ( 2 hónapja nem vittem, ERRE utal az, hogy nem voltam nála )

Könyörgöm, az ember azért tesz fel kérdést, hogy választ kapjon, nem arra kell válaszolni, hogy fajtiszta-e... Miért kell mindenbe belekötni, írtam már, hogy a füle egy gombás fertőzés miatt került le.... Hiszen TÖRVÉNYTELEN, tehát büntetendő a fúl vágás... Ezt így 3. osztályos Rendész képpen tiszteletben tartom... Aki csak játszani tudja az eszét, és hülyeségeket ír, lehordja a másik embert mert kevesebbet tud, AZ NE SZÓLJON HOZZÁ. Könyörgöm!

2013. febr. 14. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!