Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több mint 1.5 éves extra mini...

Több mint 1.5 éves extra mini yorki még mindig nem szobatiszta tippek?

Figyelt kérdés
én a kutya pelekára gondoltam de még mindig lehet van értelme?
2013. febr. 14. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha reggel ötig becsinál, akkor este később kell utoljára levinni, mint eddig. Mondjuk adhattok neki egy esélyt éjfél körül.
2013. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kap enni és inni? Este7után vegyétek el tőle a vizet, nem fog meghalni reggelig víz nélkül.. 10kor még menjetek le vele egy körre, ahol pisilhet, kakilhat és a kaját szerintem inkább késő délutánra tegyétek. Annak estére ki kell jönnie.
2013. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is nehezen lett szobatiszta, de folyton igazgatttam az etetést is, és bizony volt egy idő amikor hajnalban jártam ki kukkolni, hogy mikor pisil oda a konyhába.


Végre 8 hónapos korára stabilan 100%-ban pisi és egyébmentes lett a lakás:)


Tapasztalatom szerint sokan nem "jól" csinálják mert ha pl. kan kutya mint az enyém, nem elég vele reggel, ha siet az ember leszaladni és megvárni míg pár perc alatt pisil egyet, kakil, hanem igenis hagyni kell rendesen kiüríteni a hólyagját akkor is ha kevés az idő.


2,9 hónapos a kutyám napi 3 x megyünk le jelenleg - nyáron jóval hosszabbak a lentlétek - reggel minimum 20 perc mig rendesen ürít, délután vagy hosszabb ideig, vagy megint min. 20 perc és este már sokkal ráérősebben de az esti legkésőbbi lemenetel 10 óra.

2013. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. TV-be láttam olyan kutyapelenkát ami rendesen olyan, mint a csecsemőké csak kutyára tervezve. Azért írtam amit írtam! Nekünk szerencsére nem kellett, mert tacskónk volt az meg este 1-kor ki lett víve meg hajnali 5-kor így kibírta az éjjelt. Nappal meg jelzett. Most másik kutyánk van, kertes ház.
2013. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!