Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya az amelyik nagy...

Melyik kutya az amelyik nagy termetű vagy közepes, nem oolyan nagyon mozgékony mert nincs nagy kertünk, és aminem is olyan drága? Van honnan lehet ilyen kutyákat nézni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi középkorú keverék. Biztos van fajtatiszta is, de az nem olcsó.
2009. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként légyszíves írd le milyen körülmények vannak.

Pl. Van-e gyerek nálatok és mennyi ídős,mennyi ídőt tudnál a kutyával foglalkozni, volt-e már kutyád stb.

Szerintem első körben érdemes olvasgatni a neten mielött eldöntöd (pl: www.kutya-tar.hu) . Hisz mi csak tippeket tudunk adni, a végső döntés a tiedé.

Legolcsóbban menhelyről vagy fajtamentőktől tudsz szerezni, de ők is hasonló kérdésekkel fognak bombázni.

2009. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát gyerekem az még nincs :D Mert még csak 13 éves vagyok :) csak én szervezem ezt a kutya ügyet mert a testvéremmel nagyon akarunk. Szóval 2-en vagyunk 13 évesek meg a szülők :)és már semmi nincs se macska se kutya semmi és nincs egy nagyon nagy udvar mint már mondtam.
2009. szept. 7. 16:37
 4/9 A kérdező kommentje:
és mi a suli mellet mint 13 évesek sztem már mindent meg tudnánk neki adni suli után :)
2009. szept. 7. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menhelyi keverék....kutyán spórolni csak így lehet!
2009. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké köszi a komijaitokat
2009. szept. 7. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szüleitek beleegyeztek, és tudják mivel jár? Nem kevés pénz a kutya etetése és az oltások (jobbik esetben).

Szerintem nem gond a kicsi udvar, csak rendszeresen vigyétek ki sétálni. Iskola elött és utána is !

Tehát reggel 6-kor ébresztő lesz, mindennap !

2009. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

HÁt igen megvan volt már csak szilveszterkor elszökött :(

Szegényke nagyon félt a nagy hangoktól.

NA köszi mindent mindenkinek :)

2009. szept. 7. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:

körülnézhetnétek a fajtamentőknél is, lehet picit várni kell az álomkutyára, de szerintem megéri

spániel mentés, schnauzer mentés, van foximentés is ... ki tudod googlizni bármelyiket

persze a korod miatt a szüleidnek kell majd intézni az örökbefogadást

2009. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!