Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nagy baj ha én nekem a...

Az nagy baj ha én nekem a kutya élete fel ér egy ember élettel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Jó pár embernél többre értékelem a kutyákat úgy gondolom hogy a te eseted sem probléma :)
2013. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

NEM! A kutyáknál nincs csodálatosabb lény a földön. Önzetlenül és őszintén szeret. Nem várja el, hogy körbeugráld meg ilyenek.. Én 2 kutya boldog tulajdonosa vagyok, és ha visszagondolok oda, amikor még nem volt kutyám, elgondolkodok, hogy hogy tudtam kutya nélkül élni?!..

Szóval ez nem gond! Ez nagyon szép dolog!:)


Van egy idézet(nem tudom kié):

"Minél jobban megismerem a kutyámat, annál jobban meggyűlölöm az embereket!"

Van benne valami..!

2013. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! :) Szerintem a kutyák a legtöbb esetben sokkal inkább megérdemlik a szeretetet, mint a legtöbb ember. Ami az emberekre nézve nagyon szánalmas ugyan, de a kutyákat magasabb szinte emeli. :)
2013. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Ez az igazság. Én a macskámmal vagyok így. :))
2013. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Számomra egy kutya élete sokkal, de sokkal fontosabb, mint az embereké!
2013. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
utolsó: gyereked van? mert akkor ez nagyon nem normális szerintem.
2013. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagy csak lelkileg antiszoc vagy :)

Attól hogy más képes komolyabban szeretni akár egy kutyát is mint sem csak a gyerekét, még nem benne lesz a hiba hanem benned.

Pont ez a baj hogy sokan csak úgy gondolnak rá hogy az csak egy kutya.

Pl én nem vagyok oda a macskákért, de mégis elhiszem hogy valaki meg őket szereti annyira mint én a kutyákat.

2013. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a kutyákat, de ha lesz gyerekem, 1000%, hogy nála jobban senkit és semmit nem fogok szeretni. Ez semmit nem vesz el a kutya érzelmi értékéből.
2013. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek az életével.

Ha nekem döntenem kellene mondjuk a testvérem élete és a kutyám élete között, akkor azért a testvéremet választanám. Viszont rengeteg ember van akiknél a kutyám sokkal többet ér.

2013. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!