Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 hónapos németjuhászt...

14 hónapos németjuhászt szabad bicikli mellett futtatni?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem még, hogy ha nem úttesten, hanem bicikliúton biciklizek, akkor hogyan szabad, pórázon? Vagy ha pl. parkban biciklizek?
2013. febr. 19. 16:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó, ha Te csak úgy nyakon csapnál, akkor én már fel is jelenthetlek testi sértésért! ;)

De a többi infot köszi szépen ;)))))

Mellesleg szerintem egy kutya nem amiatt megbízható, mert már nem kölyök.....

2013. febr. 20. 14:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Lakott területen belül is sokat van szabadon :))) mivel behívható és itt a közteresek ezt nézik. Hála Istennek! Hülye gazdiknak szólnak csak, aki üvölt a kutyája után és az tojik rá. Az én kutyám oda nem menne senkihez. És első szóra odajön, így a közteresek mosolyogva köszönnek és ennyi! Nem mondom meg, merre lakunk ;)
2013. febr. 20. 14:18
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

kedves ember vagyok ,hidd el :) de ,ha nyakon csaplak, azt megköszönik:) mások :) te nem, talán nem értetted meg , a te kutyád még nagyon kölyök, de már növöget,előbb utóbb ,változik, a lakott területen belüli pórázmentes séták ??? nagyon eldugott kis városban élhetsz:)ha ezt engedik :)

gondolom,ott senki sem fél a kutyáktól,mindenki örül,hogy szabadon van egy 25-30 kilós kutya :)

ez mifelénk nyugaton ,nem igazán tolerálják:)városon belül pórázon,oszt kész!:)pont az ilyen hozzáállás miatt van rossz híre a kutyásoknak .és ,ha egyszer találkozol olyannal, akinek domináns ,erős,és szabadon lévő kutyája van , hamar meg fogod érteni ,miért is kell a póráz:)vagy ,kísértsd a sorsot ,talán megúszod. vagy nem, de csak magadat okolhatod:)

2013. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az összes többi értelmes választ köszönöm a többieknek, hiába, mindig van valami beképzelt senki, aki beleordít a normális válaszok közé. Köszi többiek, mivel az értelmes válaszokat már elolvastam, tovább nem figyelem a témát, eltávolítom a listából. Sziasztok.
2013. febr. 21. 19:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

a neked tetsző válaszok nagy része ,hibás, vagy rossz :)

persze ,sokkal egyszerűbb a kedves, de érdemtelen ,és érdemi információtól mentes válaszokat elfogadni:)

de nekem igazam van, te pedig tudhatnád ( kutyát közterületen pórázon ) a parkban ,is. a kutyafuttatóban pedig nem. és ez nagy különbség:)

egy agresszív kutya is visszahívható , csak éppen a legtöbb pont a kutyákkal szemben agresszív , és ugyan-már ,honnan tudná egy közteres ( akinek pont az a dolga,hogy figyelmeztesse a kutyásokat a szabályok betartására ) ,hogy melyik kutya behívható és melyik nem ?

bár nekem sem szóltak még a Margitszigeten ,hogy kössem meg őket ( egy bull terrier,és egy pásztorkutya ). de rajtuk látszik az iskolai nevelés :)

rajtad pedig ,....:) nem :)

bicaj-kutya pórázon . ez a legbiztosabb,mármint városon belül. a többi csak por :)

2013. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

vettem a fáradságot,és végigolvastam mindent . a válaszolóktól elnézést kell kérnem. ők jól írták, csak te kretén:) kérdező vagy képtelen megérteni a pórázhasználatot.

már eldöntötted, ( a kommenteid szerint )hogy te,ha törik,ha szakad póráz nélkül fogsz kutyát futtatni.

remélem találkozunk :)

2013. febr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező érts egyet a válaszokkal! Főleg a nyakon csapóssal.

Te ismered a kutyusod. más félne tőle..Ezt értsd meg. Vannak biztos arra is olyanok akiknek ez nem tetszene és szólna.



Másrészt kint szabadban csak úgy engedd a kutyust, hogy nehogy valami mérget vagy valamit felegyen! Nekem is lábam mellett jön a kutyusom DE sose engedem el mert félek, hogy ide is kiszortak mérget.. :/

2013. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!