Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről, ezekről...

Mit gondoltok erről, ezekről az emberekről és a kutyáikról?

Figyelt kérdés

Ma botlottam ebbe egy külföldi oldalon és kíváncsi lennék a kutyások véleményére :)

(Bocsi de csak itt találtam ezt magyarul leírva)

[link]



2013. febr. 19. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, ha érdekel a mások véleménye, azt kéne megkeresni aki mindenkit lepontozott.:-)
2013. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
A legrosszabb szerintem,hogy meg akarják győzni a világot,hogy ez mennyire egy normális dolog....Érdekes helyzet lehet,amikor megkérdik,hogy van-e barátod?Te,meg mondod,hogy van,Bodri....Habár mintha valahol olvastam volna,hogy a palotapincsit is ilyesmire tenyésztették az elején...
2013. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez undorító,gusztustalan.

Ha nem csak normális emberektől szeretnél választ kapni kérdezd meg Cicciolina-t(Staller Ilona).Ő lovakkal csinálta ugyanezt.

2013. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

A legdurvább, hogy a magyarországi állatvédelmi törvényben nem szerepel, tehát a zoofilia mint olyan, önmagában nem büntetendő. Ha rajtakapnak valakit, azt nézik meg, hogy van-e sérülése, maradandó károsodása. De azt figyelmen kívül hagyják, hogy nem csak testileg, de mentálisan is sérülhet az áldozat, akármilyen állatfajhoz tartozzon is.

Ezek az emberek betegek, saját kielégülésükre használnak más lényeket. Ez kb. olyan, mintha egy 4 éves gyerekkel tennék ugyanezt, ugyanannyira kiszolgáltatottak nekik az állatok is.

2013. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

Egyet értek, gusztustalan és büntetni kell.

Viszont lehet köztünk pár Zoofil, akik lepontoznak :/

2013. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16%
Én például lányként zoofil vagyok, már kiskorom óta tudom. Soha nem fajult tettlegességig a dolog, de tudom magamról, hogy ez egy olyan dolog, ami mindennél jobban izgat. Egyébként ahogy észrevettem, ez inkább nőkre jellemző. Amit a cikkben írnak, azt én is durvának tartom, hiszen egy kutya nem alkalmas egy emberi pénisz befogadására, ez szerintem is állatkínzás.
2015. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Adri+ válasza:

Kedves 16. posztoló.


Az eleje rendben.

Viszont a vége dislike.

Mert általában az állatok másznak az emberre, bár fordítva is van csekély példa.

Nézd meg a vágatlan eredeti videót, amikor nagycica erőszakolja meg a néger kiscsajokat. Ez sokkal inkább büntetendő, és km2ként naponta legalább 5x megesik.

Ezt is háttérből, és nem csitrik csaholásaiból tudom.


Akkor a csaj-csajok is tiltsák be a hetero életmódot?

Amit posztoltatok ugyanaz.


Adri

:)

2016. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!