Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso kiskutyámnak...

Cane corso kiskutyámnak szeretném levágatni a fülét valamint a farkát, de eddig csak elutasításba ütköztem! Valaki tud borsod megyében vagy a környező megyékben olyan állatorvost aki elvégezné ezt a műtétet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:14
1 2 3 4 5
 21/47 donne ***** válasza:
27%

a kérdező választ kért és nem letolást, aki nem tud válaszolni az ne írjon!!...Mindenkinek van stílusa, ugyanúgy a kutya kinézetére nézve, mint öltözködésben.Én is ilyen fajtát szeretnék és nem vagánykodni akarok vele,de nekem kifejezetten csonkítva tetszik ugyanúgy mint a dobi.Egyszerűen alig felismerhető a dobi csonkítás nélkül.

Így vált népszerűvé,ismertté és már nem is olyan az olyan, ha nincs lenyesve.És ha akar úgyis talál dokit aki megcsinálja, ha a fülvágatásra szán annyit amennyit akkor úgyis lesz olyan aki megcsinálja.Én is sajnálom az állatot mert érzékeny ember vagyok, de őszintén sokan le se sz.rják

...A farkát, ha az időt túllépte én sem javaslom vágatni...Akkor a kutyát már úgy kellett volna vásárolni az adott illetőtől vagy tenyésztőtől,ha meg annyira vágott farkú állat kellett volna, akkor máshonnan vásárolni, vagy előre megbeszélni, az eladóval.

2013. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ha te egy ruhadarabhoz hasonlítod. Igen, ha a ruhám ujját levágom, az vérzik, fáj és rontja a ruhák közti kommunikációt is, ugye?
2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
26%
évek óta bizonyitott tény, hogy a kupirozott kutyák kommunikációja is tökéletes. nemcsak a fülükkel, és a farkukkal kommunikálnak.
2013. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, h innentől nem tud kommunikálni, de rontja a komm-t. Egy vágott farkú kutyánál hogy a francba látja a másik, h épp peckesen feltartja, vagy csak épp felemeli?
2013. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 donne ***** válasza:
39%
hát márpedig a testtartásán és még a farokcsonkon is lehet látni h a kutya mire készül!ha meg annyira se ismered a kutyák vagy ez esetben a saját kutyád reakcióját, akkor csonkítás nélkül sem fogod XD
2013. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
62%
akkor viszont olyanba ne foglalj állást, amihez nem értesz. nekem füle farka vágott, és tökéletesen kommunikál. sőttt. a vágott fülével még látványosabban, egyértelműbben fejezi ki mit akar!!!!
2013. febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Hogyne, egy csonkra levágott fülön tök jól látszik, h épp elfordítja vagy hegyezi.
2013. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
spec. én most dobermannról beszéltem, de hidd el a kutyák jobban megértik egymást mint mi azt képzelnénk. Egyébként meg a testtartás erősen összefügg a fül, ill. farok jelzéseivel.
2013. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Elmondom harmadszorra is, nem állítja le a kommunikációt, csak rontja.
2013. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 donne ***** válasza:
hát a fülvágatás alatt nem azt érti sztem senki h csonkra vágatom a kutyám fülét, az gusztustalan lenne...gondolom a kérdező is arra gondolt h hegyesre vágatja, mivel ennek a fajtának eleve lelapuló füle van.
2013. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!