Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso kiskutyámnak...

Cane corso kiskutyámnak szeretném levágatni a fülét valamint a farkát, de eddig csak elutasításba ütköztem! Valaki tud borsod megyében vagy a környező megyékben olyan állatorvost aki elvégezné ezt a műtétet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:14
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
67%
Az én kutyámnak vágva van a farka és teljesen egyértelmű, hogy rontja a kommunikációt. Ha megfigyeled a legtöbb vágott farkú kutya az egész gerincét csóválja, hogy világosabb legyen, hogy miről beszél, mert a kis semmi farok mozgatása nem elég. NEkem is nagyon nehéz volt megtanulnom a kommunikációját.
2013. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
én absz. nem értek ezzel egyet, de nem bocsátkozom vitába, ugyis mindenki a maga igazát hajtja.
2013. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, de kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától! Mindenkinek megvan a saját véleménye a kupírozásról, viszont a kérdésemre sajnos még nem kaptam konkrét választ.
2013. márc. 1. 09:51
 34/47 anonim ***** válasza:
De kaptál, mégpedig azt, h le szeretnéd vágatni, de törvényileg tilos. Tudod, én is szeretnék sok olyan dolgot, amit tilt a törvény.
2013. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
90%

"Bírom" aki kérdez valamit és végig sem olvassa a válaszokat....- BORSOD MEGYÉBEN ÉS KÖRNYÉKÉN NINCS OLYAN ÁLLATORVOS AKI CSONKÍTJA A KUTYÁD FARKÁT MERT AZT PÁR NAPOS KORIG VÉGZIK,A FÜLVÁGÁST (kupírozást)MEG TILTJA A TÖRVÉNY.

NEM VÉGEZNEK ILYEN MŰTÉTET!

/Csak attól,hogy olvastalak én is lebutultam pár másodpercre,te közveszélyes vagy komolyan mondom./

2013. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
50%
Én sem itt kérdezem meg, hogy hol vegyek drogot. Nyilván van olyan állatorvos, akinek van az a pénz, amiért megcsinálja. Kérdezz körbe, lebegtesd meg, hogy pénz nem számít, és tuti találsz, ugyanis ez magyarország. Egy nyilvános fórumon senki nem fogja neked leírni a nevét valakinek, aki hajlandó megsérteni a törvényeket.
2013. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
72%
vágasd le a saját farkadat meg a füledet te sültparaszt. én elvégzem neked díjmentesen. menj a balkánra, oda való vagy.
2013. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:

Remélem, nem sikerült a célra megfelelő kontárt találnod, mert egy igazi állatorvos néhány ezer Ft-ért biztos nem szegné meg az esküjét:

"Fogadom, hogy állatorvosi működésem közben az állategészségügyi és állatvédelmi törvényeket és rendeleteket betartom."

2013. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 donne ***** válasza:
44%
de szerintem találni ilyeneket, bár biztosan nem szívesen, vagy legalábbis probálkoznak a lebeszéléssel...csak nem értem, ha pl egy fajta, mint a dobermann, boxer sorolhatnám a standardba is így állnak, akkor most ez arra is kiterjed, amelyiknél meg van szabva? mert én még nem láttam 2 méteres farkú, lógó fülű dobit, vagy lehet nem ismertem fel.?Lehet h itt tilos, más országban meg kasztrálják a gyerekeket, meg levágják az emberek kezét lopásért sorolhatnám tovább a durvábbnál durvább hagyományokat, vagy a kínaiakat japánokat, ahol a félig kikelt kiscsirkét megfőzik, vagy a kutyákat megeszik, vagy a (bálnákat lemészárolják)....mind egytől egyig brutális, ez ahhoz képest nem állatkínzás, szerintem egy ivartalanítás sokkal nagyobb fájdalommal jár, ahol a kutya hasát felnyitják, szerveket távolítanak el, hiszen ez is a gazda döntése, nem a kutyáé.Ha az állat beszélni tudna, szerintem egyiket sem akarná....
2013. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 donne ***** válasza:
72%
mindkét dolog a gazda kívánságát teljesíti, de hogy őszinte legyek, sztem egyik se jobb a másiknál.Jöhettek a felesleges szaporulattal, aki figyel a kutyájára, annak nem lesz felesleges szaporulata.
2013. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!