Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az amerikai...

Mit gondoltok az amerikai staffordshire terrier-ről, hogy viszonyul a gyerekekhez?

Figyelt kérdés
Úgy értem jól kijön velük? nem bántaná őket?
2009. szept. 9. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szereti a gyerekeket és az embereket nagyon emberközpontú fajta rajong értünk!Viszont ha még nincs kutyád,MINDENKÉPP tenyésztőtől vásárold meg jó kennelből,tk-val! Gondosan válaszd ki a kennelt melyik a legszimpibb neked! a 25-50ezer ftos kutyákat expressen,meg stb ilyen helyeken hirdetve felejtsd el!nekik a legtöbbjük keverék!!!KENNELBŐl vedd mert sajna ma már rengeteg a szaporitójuk és nagyon elcsúnyitják ezeket a kutyákat! Tehát ha megteheted tenyésztőtől vedd,sztem inkább szuka kutyát válassz és kérd meg a tenyésztőt segítsen választani h ne a legdominánsabb,legpörgősebb kutya legyen a tiéd! Mert ez fontos gyerek mellett! Minden esetre nagyon jó választás,viszont ha első kutyád lenne,valszeg lesznek gondok vele,velük másképp kell bánni mint a többi kutyával! Nekem Pitbullom van de most tervezem egy kis szuka sztafi vásárlását,na mind1 remélem segítettem!!! Szia
2009. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez csak nevelés és jó idegrendszer kérdése.

De ettől függetlenül én biztos hogy nem vennék kisgyerek mellé. Ha már valami ilyesmi kutyára vágynék akkor már inkább amerikai bulldog, azok tényleg imádják a gyerekeket.

2009. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alap először jó idegrendszer...csakis tenyésztőtől szabad vásárolni..... másodszor a megfelelő nevelés!


Ha az egyik nem stimmel akkor vége!

2009. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen jellegű kérdés volt már. :)


Amúgy imádom őket, és gyerekek melé azért is ajánlják, mert nagyon magas a fájdalom küszöbe, tehát ha teszem azt a farkát húzza, vagy hasonló kevés rá az esély, hogy reflexből odakap, mert egy gyerek nem tud neki fájdalmat okozni, max eszközzel.

!!!De persze szigorú nevelést igényel, az agresszió bármilyen apró megnyilvánulását következetesen le kell tiltani!!!


Mindemellett készülj föl a megjegyzésekre, amiket a buta emberek tesznek majd, mikor sétáltatod. Az am. staff mellé nagy száj kell. :D

2009. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha jól van nevelve és jó az idegrendszere (az első hozzászóló azt írta, hogy a szaporítók elcsúfítják - hát szerintem ez a legkevesebb, a rossz idegrendszer fontosabb gond), nyugodtan lehet gyerek mellett. Bár itt is érvényes a szabály, hogy soha nem hagyjuk a kutyát őrizetlenül a gyerekkel!!!
2009. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az első vagyok az "elcsúfítják" alatt az idegrendszert is értettem de tudom nem ez jött le belőle tehát úgy az egész kutya lényét,mint idegrendszerileg és genetikailag is "csúfítják" üdv
2009. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindkét unokatestvéremnek van/volt ilyen kutyája, mindkét helyen sok kisgyerek van/volt (egyik helyen 2, másikon 4). Imádta a gyerekeket, azok azt csináltak vele, amit csak akartak, soha nem bántotta őket, sőt vigyázott rájuk! Mondjuk előbb voltak a gyerekek és utánuk jött a kutyus, tehát neki természetes volt, de szerintem fordított esetben sincs semmi gáz! Ha a kutyát normálisan neveled, nem bántod, akkor neki se lesz oka arra, hogy bántson valakit. Persze meg kell tanítani a gyerkőcöket arra, hogyan viselkedjenek helyesen a kutyával!!!!
2009. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még annyit, hogy az egyik unokatestvéremnél kan, a másiknál szuka kutya volt/van, tehát mindkettő alkalmas :)!
2009. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy keress menhelyen!ott is vannak!
2009. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!