Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor kutyáról vélemén...

Berni pásztor kutyáról vélemények?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kutyát, amivel nincs sok gond, de házőrzésre betaníttatnám. ezt választottam. akinek volt bernie annak mi a tapasztalata?
2013. febr. 21. 21:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%

*ilyesmi


Mi az, hogy nincs vele sok gond? Milyen gondra gondolsz?


Még annyit: mély, öblös hangja van, ha ugat, nyáron teljesen kikészül a melegtől, olyankor illik beengedni a lakásba, vagy kirakni neki vizet, amibe belefekhet.

2013. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 LilikeHelloKitty ***** válasza:
ugat,hogyha jön valaki,ha ismeri,akk. magasabb hangon. Nagyon okos,csak a MARADJ jelszóval van pici gondja(nemcsak az enyémnek) nagyon félnek tőle az emberek,mert olyan NAGY :)
2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na most, ha a házőrzés allatt azt érted hogy kerítésen keresztül elijessze az embereket arra nagyon jó, mert mély, öblös hangja van és hát nem is kis termetű kutyusrol van szó :)

Ha már a kertből kell elüldöznie valakit az már kérdéses. Ez csak szoktatás kérdése, hogy hogyan viszonyuljon az idegenekhez. Mert alapvetoen ez egy kedves fajta.

Ezt tapasztalatból mondom. A mi bernink kapun keresztül ordít mindenkivel, de ha bent van a kertben akkor mar bujik. Ami engem nem zavar, mert én nem házőrzőnek akartam a kutyát, és eleg nyugodt környékén élek, igy nem kell tartanom a betörőktől.

2015. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 bayern26 ***** válasza:
Nekem a Berni Pásztor Kutyámat/Kutyáimat nem kellett soha betanitanom....hazörzésre
2015. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!