Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudnak minden fajtából...

Nem tudnak minden fajtából MINI/TÖRPE fajtaleágazást létrehozni?

Figyelt kérdés

Vannak fajták aminek vannak törpe "változataik"

pl Bzullterrier, mini bullterrier tacskó, törpetacskó...


Ezt nem tudják meg csinálni az összes fajtával? Dobermann, törpe dobermann, husky, törpe husky, vizsla, törpe vizsla...

Lehetelten? Miért?



2013. febr. 23. 14:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen hanem értelmetlen...

Törpe dobbermannak amúgy ott van a pincser..

2013. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne?
2013. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Egy kérdés: Minek?? Ne jók így ahogy vannak? törpe vizsla? ott vannak a pincserek, dobermann szintén pincserek. Kisebbek és ugyan olyanok...

ha jól tudom nincsenek is ilyen "min" kutyák csak kisebbek az átlagnál és elkezdték őket szaporítani mert boldog, boldogtalan veszi őket.

Minden fajta úgy szép ahogy van. Minek kisebb? Rengeteg kutyafajta van, vannak kisebbek, nagyobbak ha kisebb fajtát akarsz válassz kisebbet ha nagyobbat válassz nagyobbat.

Nem kell minden fajtát elrontani.

2013. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Pl mi érteleme lenne egy mini dognak? azt pont azért szeretik, mert nagy vagy mire lenne hasznlható egy mini dobermann mikor annak az a célja , hogy megvédjen?
2013. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

És a törpetacskó? Az már alapból kicsi a tacskó...

Bullterrier? Egy harci kutyát minek még kisebbé tenni?

2013. febr. 23. 14:29
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
Csak szaporítják őket. Értsd meg...csak szaporítótól lehet venni őket azért mert kisebbek az átlagnál és a sok tudatlan ember (sajnos rengeteg van) megveszi ezeket a beteg, agyon szaporított állatkákat mert vaterán úgy hirdetik, hogy "mini yorki eladó" stb.
2013. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A mini bullterrier benne van a kutya fajtás könyvemben...
2013. febr. 23. 14:38
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Attól hogy létrehoztak már néhány fajtából "mini" egyedeket még messze nem biztos hogy volt is értelme. Csak remélni tudom hogy nem "miniznek" le minden fajtát.. Semmi értelme. Van így is épp elég fajta és épp elég szerencsétlen, az orrba szájba szaporítástól megnyomorodott kutya. Csak azért mert "a mini az cuki". Ostobák..
2013. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi, azt nem olvastam bullterrier van, tenyészetet is találtam. Nem tudom miért, ha ennyire érdekel szerintem kérdezz meg egy tenyésztőt.
2013. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
hát igen, 14:31 utána nézhetne a dolgoknak mielőtt elkezdeni osztani az észt :D én pl örülök a minibullnak, kezelhetőbb meg pici a lakásom és jobban befér majd :)
2013. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!