Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudnak minden fajtából...

Nem tudnak minden fajtából MINI/TÖRPE fajtaleágazást létrehozni?

Figyelt kérdés

Vannak fajták aminek vannak törpe "változataik"

pl Bzullterrier, mini bullterrier tacskó, törpetacskó...


Ezt nem tudják meg csinálni az összes fajtával? Dobermann, törpe dobermann, husky, törpe husky, vizsla, törpe vizsla...

Lehetelten? Miért?



2013. febr. 23. 14:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Mi az hogy jobban befér ? :D atya világ... Fekve 10ncm el foglalhat kevesebbet a mini mint a normál. Én se vagyok híve a minizésnek. Aki kis kutyát akar válaszon a kicsik közül aki nagyot az meg a nagyok közül..


Én szeretnék egy 60kilós palotapincsit, még se csinálnak olyat, pedig durván nézne ki :D

2013. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
14:56 kijavítottam magam ha esetleg elolvastad volna, nem láttam a kommentjét a kérdezőnek. Bullterrierből van mini, tenyészet is van.
2013. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Sokan csalnak.. :/

A mi nap mini palotapincsit láttam..hihetetlen.. :(

A sok bolond meg be is veszi.

Én nem is tudtam, hogy van mini bullterrier. :O

Mutassatok már képet mert a bullterrier normál méret se valami nagy.. akkor 10 centis a kutya?? xD

2013. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
basszus hát kisebb és kész. 40 négyzetméteres lakásban hadd tartsam már a kisebbet. Amúgy a fő ok az, hogy könnyebben kezelhető. Nem, nem gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy egyszerű kutya lesz és fel fogok készülni a tartására, nevelésére..még mielőtt valaki belém köt. Egy tenyésztő beszámolóját olvastam és ő mondta, hogy átállt a minikre, mert sokkal könnyebb velük.
2013. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%

tessék, ekkora.

[link]


ja a befért persze nem úgy értettem, hogy dísztárgyként tartanám. két éve készülök a kutyatartásra és szerintem még egy évig nem lehet, gyűjtöm a pénzt, rendszerezem az életem, hogy ideális legyen hozzá.

Egy fél mondat miatt nem kéne hülyeségekbe belekötni.

2013. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%

ja és kedves másik hozzászóló, 1.amikor elkezdtem írni a kommentet, még nem láttam, hogy javítottad

2. igazából pont erre irányul a megjegyzésem, hogy nem tudom , miért kell ész nélkül belekötni mindenkibe.Picit indulatos a hozzászólásod..

"Jaj bocsi, azt nem olvastam bullterrier van, tenyészetet is találtam. Nem tudom miért, ha ennyire érdekel szerintem kérdezz meg egy tenyésztőt."

akkor nem tudom, mit olvastál, mert a kérdező konkrétan CSAK a bullterriert és a tacskót említette és ezekből van törpe méret hivatalosan is. Azt kérdezte, hogy a többiből miért NINCS.Mivel ő is tudja, hogy azokból NINCSEN. ennyi.

2013. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%
És azt tudtátok, hogy van MINI AUSSIE? Annak is sok értelme van. :(
2013. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak elcseszik az amúgy egész jó fajtákat.
2013. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Dobermannból ott vannak a pincserek, mini huskynak meg a klee kai.
2013. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mini skót juhász is van.. :(

És mind mini fajta csak divatkellék..és nem családi kutya az emberek 20% ha családtagként bánik vele..a többi csak mert: ari, pici..táska kutya.. :( szánalmas. :'(

2013. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!