Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is a kutyátokkal alusztok?...

Ti is a kutyátokkal alusztok? Nem szőrös nagyon a lakás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 10:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%
Eszembe sem jutna az ágyamba engedni, jó nekem a kutyám viselkedési problémák nélkül is... :) Az előszobáig jöhet be, ott van a pokróca, azt kitakarítani nem olyan nagy munka, de amúgy sincs sok szőr.
2013. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Az, h valakinél felmehet az ágyra a kutya, még nem jelenti azt, hogy viselkedés problémás lesz. Igen, van olyan kutya, amelyiknél gondot okozhat és szigorítani kell, de olyan is van, akinél nem oszt, nem szoroz.
2013. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%
Szívesen aludnék a kutyámmal, ha egyedülálló lennék. De így inkább az élettársammal alszom:D El sem tudom képzelni milyen hangulatromboló lehet, hogy épp készülődünk valami 'intim dologra', a kutya meg ott pöffeszkedik az ágyon. Akkor még kizavarni őt stb., az meg hangulatromboló. Hogy ottmaradjon szex közben, na azt meg végképp nem tudom elképzelni:D Szóval az ágy mellett van egy pléd, ahova lefekhet, ha a szobában vagyunk, és nem alváshoz készülődünk.
2013. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez a viselkedési probléma meg részben egy butaság. Ha jólnevelt kutyád van, akkor nyugodtan alhatsz vele, attól még ugyanolyan jólnevelt marad, viszont ha alapból gondok vannak, akkor meg nyilván az ember egy ilyen kiváltságot nem enged meg.
2013. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehezemre esik a vezér szerep megtartása, ezért minden ilyesmire odafigyelek, mindent betartok, amit erre javasolni szoktak. De ha valaki már abszolút főnök, akkor szerintem nyugodtan felhívhatja az ágyba, ha nem zavarja, hogy a kutyája előtte más állatok piszkában lépkedett. :)
2013. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%

Én is a kutyámmal alszok meg a vőlegényemmel,mondhatni tökéletes így.

Párom is mikor már lefekvéshez készül,ágy végéből magához hívja hogy hadd ölelje át,mert én úgy is később alszok mint ő:)

Tegnap is páromhoz bújtam,közöttünk meg a kutyám jó szorosan hozzám,hú nagyon megnyugtató érzés,mindig szaglászom őt mennyire jó illata van,meg ahogy piheg a mellkasomnál..

Amúgy nem szőrös,hát porszívózni alapból sokat porszívózok, ágytakaró délután fent van,ha sétából hazaér lábmosás után ne vizezze össze az ágyat,vedlésnél meg sokat fésülöm,szinte minimális a szőrhullás.

Hosszúszőrű kutyus így nem feltünő a vedlés,könnyű takarítani. Ellenben pl anyámnál a rövidszőrű kutya után szörnyű,mindenhova belekapaszkodik a tüskés szőr.

Intim perceknél sincs gond, tudja mikor van, már az elején bemegy az ágy alá,nem zavar minket:) Még azt is tudja mikor van vége,mikor jöhet fel.

2013. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha az ágyba engeded magad mellé a kutyát, akkor egyértelműen lemondasz a falkavezéri szerepről, ez etológiai tény. Van, amelyik kutya ezt jobban viseli, és nem jelentkeznek nála szembetűnő viselkedési problémák, de van olyan is, akinél igen, teljesen mindegy, milyen jól nevelt a kutya.
2013. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%
Majd légy szíves, ezt támaszd már alá valamilyen tudományos forrással, csak mert én is leírhatom, hogy nekem valójában 5 szemem van, az orvosok is megállapították, de attól még senki nem fogja tények hiányában elhinni. Szóval várom a bizonyítékot!
2013. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%
Yorkshire terrierem van, és nekem több hajszálam hullik ki, mint neki a szőre. És igen, mellettem alszik, most is épp itt szuszog :) Tudom, hogy ilyenkor mindenki a szívéhez kap, hogy milyen rossz a falkasorrend, és ez borzalmas... De mivel a kutyám kiváló eredménnyel végzett a suliban, és mostanság is visszajárunk bemutatót tartani, így azt gondolom, hogy az ágyon alvás belefér :)
2013. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
69%

2 bullterrierünk van,ágyban alvók.

Szőr van a lakásban,de gyakori takarítással nem zavaró.Akit meg zavar,legfeljebb nem jön hozzánk látogatóba.

2013. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!