Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor/mitől lett ennyire...

Mikor/mitől lett ennyire felkapott az Amerika Staffordshire terrier?

Figyelt kérdés

Régen is volt emlékszem. De akkor még sehol nem láttam egyet sem.

Most meg a legtöbb ismerősöm ilyet újított be.

Na meg iutt is volt idő amikor minden 3. kérdés amstaffról szólt.

Mitől/ikor lett ez a fajta felkapva?



2013. febr. 24. 16:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg a pitet veszik menőzni , minden második embernek pitje van mert az huu de kemény kutya :) fajta tiszta stff nem sok van , keverék annál több :)
2013. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
nah, ugylátszik egy amtaff gazdi a kedves utolsó, valóban kevés tiszta amstaff van, valóban népszrő a pit amerikában, de a környéken csak nekem van pitem amstaff meg van 7 is, nyilván városokba több a pit, mint falun, de az amstaff is több, a staff divatkutya, a pitbull még nem. punk.tum.
2013. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

itt minden második embernek "pibull" ja van :D a 7 staffbol 6 tuti pit :)

és igen én staffos vagyok , ne keverjük a staffnak álcázott piteket a valódi staffokal :)

2013. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
a pit is ugyan olyan divat kutya ha küzdesz ellene ha nem , itt városba minden szerencsétlenek pit je van mert attól keményebb lesz :D
2013. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
én ismerem is a kutyákat, nem 100% os amsaffok, de a gazda annak tartja. És igen., a pitbull divat, de nem az amerikai pit bullterrier, (amsaffoskáim)
2013. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

ne személyeskedj, pitem is van "barátom" olyan vérvonalból amiröl te csak álmodozol , sztem ne nekem menőzz :D

fogalmad sincs a pitekről sem a staffokrol csak okoskodsz :D

további jó menőzést szakértő ur :D

több éve sulyhuzással foglalkozom sztem ne engem oktas ki piteske :D

2013. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Akkor valaki leírná nekem mi a pitbull, és az amerkiai pit bullterrier között? Amúgy én úgy tudom, hogy az amerikai pitbull terrier-nek kell írni, és olyan nemőzik, hogy pitje van aki le sem tudja írni. Nekem amstaffom van, de itt is minden második kutya "pitbull" a gazdája szerint. Szerintem lassan nagyobb divat lesz mint az amstaff.
2013. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
# mi különbség, ez lemaradt :)
2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

1.Jó kutyám van, olyan amiről TE csak álmodhatsz, külömben is minden korcsot lehet súlyhúzatni

2. köze sincs a kérdéshez, hogy mi van a pitbullokkal én csak megemlítettem

3.Olyan vérvonallal blablablaaaa (te is menőzöl ám, vagyis, inkánn te menőzöl)

4.honnan tudod nekem milyen kutyám van?

5.Ha már igy 'kitaláltad' a nememet, és leurazol, nem tudom hogy is mondjam...de nem csak vagánykodás miatt, menő csávók tartanak pitbullt, tudod egyenlőre még nők is élnek a földön.


A pitbull és az amerikai pit bullterrier között a különbség, hogy a pitbull, az sokaknak sajnos minden vérengző, vagy csak épp izmos kutyát jelent, ami olyan 'menő'. Az amerikai pit bullterrier a fajta aminek a rövidítése a pitbull, és külön van írva a teljes fajtanévbe,(bármilyen kutyáskönyvbe nyugodtan nézd meg) a 'pitbull' csak rövidítés :) Amerikai: származás, igaz az angliából vannak eredetileg; pit: a verem amibe harcoltatták; Bullterrier: bulldog, terrier keresztezése, azaz bull típusu terrier, a pitbull terrier, ilyen szempontból téves elnevezés.

2013. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Igen de te azt írtad, hogy a pitbull a divat, nem az amerikai pitbull terrier. Utána meg azt írod az egyik csak rövidítés. Akkor, hogy is van ez?
2013. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!