Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt hogy értitek?

Ezt hogy értitek?

Figyelt kérdés
Sokan mondjátok hogy ne magyarországi tenyészőknél nézzünk szét, hanem pl. szerbiainál mert ott szebbek a kutyák. Meg találtam olyan tenyészetet ami 2 nyelvű, és nem mo-i. Akkor hogy jutnak el a kutyák hozzám? Ráadásul nem is bp-i vagyok. Vagy azt hogy szokták megoldani, ha pl bp-i kennelből szeretnék egy kutyát de debrecenben lakom?

2013. febr. 27. 20:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja, és akkor még plusz 1 évig gyűjtögessek a benzinre..
2013. febr. 27. 21:07
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
A kutyád jó esetben minimum 10 évig veled lesz. Egy év ide vagy oda... valaki éveket vár már a megfelelő kiskutyára is.
2013. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hány km-ről lenne szó? egy minőségi kutya vételára eleve nem kis összeg, gyűjtögetni kell. de még fölösleges ezen kiakadni amíg nincs konkrétum, lehet, hogy a tenyésztő tud segíteni, eljönni valameddig, vagy van esetleg ismerőse, aki jön errefelé, ki tudja...
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy érdekes a hozzáállásod számomra....

Veszel kutyát. De nem te választanád? Mindegy milyen, csak a fajta stimmeljen? Mire kell neked így kutya?

2013. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell gyűjtögetni. Ha ilyen sz@rul állsz anyagilag, akkor ne tarts kutyát! Nem kötelező. Bármikor bejöhet egy százezres állatorvosi számla is. Vagy tedd félre a rászánt pénzt vészhelyzet esetére és fogadj örökbe egy gazdátlan kutyát menhelyről!
2013. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
azért ne legyünk már ennyire ellenségesek... a legjobb családban is előfordul olyan, hogy a kinézett kennel túl messze van, és bizony csak a szállítás után találkozik a gazdi a megvásárolt kölyökkel. nyilván van rizikója, hisz vakon kell megbíznia a tenyésztőben, de ez mindenkinek a saját kockázatvállalása.
2013. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hagyjad már magad. :) Már megköszöntem a válaszokat, nem leszek okosabb úgy látom. Csak egy bizonyos kutyát szeretnék és jó helyről,(és egyenlőre még nem nagyon találok a közelben) igaz 1 havi fizum rámegy, de pár hónap alatt félre tudok annyit rakni. Utána jó esetben már csak sok kis költség van. Magyarul csak gazdagok tarthatnak kutyát? idióta! Nem is lehetne jobb helyen senkinél! Nem én választanám...de!Tulajdonságok és természet alapján, amit a tenyésztő elmond nekem. Csak hobby kutya lenne, de akkor is jó helyről szeretném.
2013. febr. 27. 21:24
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
ne törődj az idiótákkal. gyereke se legyen annak, aki nincs felkészülve egy több MILLIÓS műtétre?? nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, szép dolog, hogy gyűjtöget és nem a szaporítókat támogatja. szerintem durva komplexusaik lehetnek azoknak az embereknek, akik tényleg válogatás nélkül mindenkibe belekötnek.
2013. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Milyen fajta kutyáról van szó? Csak kíváncsiságból :)

Egyébként vedd fel a kapcsolatot a szimpatikus kennel(ekk)el, és ha már tuti, hogy onnan szeretnél kutyát, akkor beszéld meg velük a lehetőségeket. Ezt ugyanis tenyésztője válogatja!

2013. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!