Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya összeszoktatés, sétáltatás?

Adry16 kérdése:

Kutya összeszoktatés, sétáltatás?

Figyelt kérdés
1.van egy 3éves Golden retriever kan akit néha elvisznek sétálni. kb havonta 1x mert más kutyákkal agresszív húzza a pórázt mindig arra akar menni amerre ő gondolja. illetve van az én kutyám egy 6 hónapos dobermann kan minden nap sétál nem agrasszív más kutyákhoz. Őket kellene összeszoktatni legalább annyira hog együtt tudjuk őkt vinni sétálni. hogyan?
2013. márc. 3. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ha a golden nincsen megnevelve, nem tudja kordában tartani a gazdája és kimondottan támad más kutyákat, akkor szerintem jobb lesz, ha más sétapartner után nézel. Nem lenne jó, ha a tiéd is átvenné ezt a viselkedést.

A goldennek nem ártana egy ivartalanítás és egy bérlet a kutyaiskolába, mert a leírásod alapján igen komoly problémák vannak vele. Sajnos ha a gazdáját nem érzi elég erős vezetőnek, akkor bizony ő dönt, hogy kivel barátkozik, kivel nem.

2013. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért akarod azzal a neveletlen agresszív kutyával össze szoktatni? ha alig viszik sétálni nem sok értelme van szerintem..


keres inkább egy olyan kutyát aki jól nevelt..


amúgy előbb a goldent szocializálni kéne és utána összeszoktatni a tiéddel,de ha még a nevelésre se fordítanak időt,a szocializálásra se fognak!

2013. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. A gazdájának nincs ideje sajnos, meg a határozottsag nem az erőssége :(. Am barátnőm kutyája és ezért szeretném összeszoktatni. Tirppeket tudtok adni hogy otthon hogyan lehet tanítani, nevelni? Nekem kellene foglalkoznom vele. Csak ugye még nem igazán tudom hogy egy ilyen kutyuval mit szabad mit nem.
2013. márc. 7. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!