Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyánk ivartalanitás...

A kan kutyánk ivartalanitás ellenére is menne a szukára? Normális?

Figyelt kérdés
Elkezdett tüzelni a szukánk és nem akarunk keverék kutyusokat igy elvittük 3 nappal ezelőtt a kant ivaratlanitásra, mert már nagyon cirkuszolt, ahogy elérte a szuka azt az időszakot, hogy megáll a kannak. Aztán hazahoztuk és a műtét után is ugyanolyan maradt, mint volt. Ez azért lehet mert már a szuka ivarzása közben vittük el és úgymond tudja hogy ivarzik? A következőnél már nem lesz iylyen gond, vagy miért van?
2013. márc. 3. 15:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és ezt sem tudom, honnan szedted, hogy én azt gondolom, hogy akkorát fog nyúlni, de én még minimálisan sem akarom, hogy ez kihasson a fejlődésére. Ennyi.
2013. márc. 4. 12:36
 12/14 Andizsuzsi ***** válasza:
53%

"Ja és ezt sem tudom, honnan szedted, hogy én azt gondolom, hogy akkorát fog nyúlni"


"nem akarok agár kinézetű huskyt" - talán innen.


Én meg az olyan kérdezőket bírom, akik feltesznek egy kérdést, aztán megsértődnek, ha olyan válaszokat kapnak, ami nem egyezik az ő elképzelésükkel. Természetesen akkor ivartalaíttatsz, amikor akarsz.

2013. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nah akkor áruld el, hogy hol is válaszoltál a KÉRDÉSEMRE?
2013. márc. 4. 17:13
 14/14 A kérdező kommentje:

,,nem akarok agár kinézetű huskyt,,

Iróniáról még nem hallottál amúgy?:) Vagy te mindent szó szerint értelmezel amit neked mondanak?

2013. márc. 4. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!