Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisili le néha a kutyám...

Miért pisili le néha a kutyám idegen emberek lábát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mer' nincs megnevelve, azér'! A hiba nem a kutyában van!
2013. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De megvan nevelve kézeldd és amikor látom hogy akarja csinálni akkor rögtön rászólok de van olyan hogy nem veszem észre vagy éppen messzebb van tőlem és nem látom...sztem a falkavezérséggel nincsenek gondok mindig visszajön,lefekszik bármilyen távolságban,nem húz...de most ez tényleg falkavezéri gond..?
2013. márc. 7. 19:41
 13/15 sippara ***** válasza:
Marha egyszerű a megoldás: amikor kutyát sétáltatok, akkor legalább fél szemem mindig a kutyán van, és nem is engedem a látóteremen kívül (pláne, ha tudom, hogy ilyen "problémája" van).
2013. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"sztem a falkavezérséggel nincsenek gondok"


Nincsenek? Amikor a kutyád, amint kikerül a felügyeleted alól, olyat csinál, ami az egyik legnagyobb pofátlanság kutya részséről, úgy, hogy ráadásul tudja, hogy az tilos?

Ráadásul olyankor is többször megpróbálkozik vele, ha melletted van? Ne haragudj, de ha nem lennének gondok, akkor a kutyád fejében meg sem fordulna ilyen gondolat.

2013. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Szeretem, mikor a gazdinak van egy szófogadatlan, köcsög kutyája és kijelenti, hogy "pedig a falkavezérséggel nincsenek gondok". ;)
2013. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!