Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Társas házban lakó kutyások!...

Társas házban lakó kutyások! Hogy oldjátok meg a tüzelést?

Figyelt kérdés
Tüzelőbugyi vagy csak gyakori felmosás? Na meg nem jöhet fel az ágyra, kanapára a kis bundás.

2013. márc. 8. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ahogy egy egyébként teljesen semmitmondó képet feltettél(konkrétan semmi nem látszik a kutyából), hogy na majd most megmutatom micsoda remek példánya az én szukám a fajtájának abból teljesen az a tipikus szaporító hozzáállás jött le. Márpedig ez a GYIK ezekkel van tele.

Tévedni emberi dolog, a sündisznó is megmondta.

2013. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Csak dühít, hogy rögtön ezt kapom, pedig felelőtlenül sosem tenném ki a kutyámat egy szakajtó kiskutya megszülésének.

Amennyiben minden stimmel, és a tenyészszemlén túl, több szakavatott tenyésztő is úgy gondolja, h: "igen, őt érdemes"

akkor lesznek kis bejglik, (természetesen nem most, hanem amikor megérett rá) ha pedig nem, hát nem, ez esetben az ivartalanítás mellett fogok dönteni (:

2013. márc. 8. 15:17
 13/19 A kérdező kommentje:

jaa nem erre akartam kihegyezni a kérdést (:

azért csak az arcáról töltöttem fel egy képet.

no, de sebaj, (: tévedni valóban emberi dolog (:

2013. márc. 8. 15:19
 14/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Te vagy a "tisztelet a kivételnek" :) tényleg le a kalappal!

Ismerősöm sima gyerekbugyit adott a szobakutyusának...kis fehér pamacskutya...ő viszont tényleg szaporította a havanese-jét a bolognese-jével...és a keverékekért kért 40 ezret!

2013. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

KEDVES SZAPORÍTÓK!!!! TESSENEK PÉLDÁT VENNI A KÉRDEZŐRŐL!!!!!!


Bocs, érdemi módon nem tudok hozzászólni, mindig is kan kutyám volt és lesz is, pont emiatt :D

2013. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld kezek!

szerencsére nem vérzik nagyon szal egyelőre nem adok rá semmit (:

Szaporító ügyben pedig örülök, hogy sikerült megértetnem magam Veletek (: szép napot kívánok mindenkinek!

2013. márc. 8. 16:57
 17/19 Hovarju ***** válasza:

Én régen a német juhászomra egy régi bugyit adtam egy tisztasági betéttel. Lakáson belül remekül bevált. Séta előtt levettem róla, és a séta égén kapta vissza egy tiszta betéttel.

A mostani szukámnak vettem tüzelő bugyit, hogy ne kenje össze a lakást, de végül nem használtam, mert az első tüzelésnél nem nagyon vérzett, aztán ivartalanítva lett.


Szóval szerintem a tüzelő bugyi jó megoldás.


A kutyusnak, meg aranyos feje van.

2013. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén beagleön nincs bugyi, nagyjából takarítja magát azt a pár cseppet meg felmossuk, egyszer próbálkoztunk bugyival de leszedte magáról 1 perc alatt.
2013. márc. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

[link]


csak aki esetleg több képet szeretne látni...

2013. márc. 10. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!