Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizslát lehet lakásban...

Magyar vizslát lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Lakásban szeretném tartani a vizslámat. Ez lehetséges?
2013. márc. 9. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
persze:)))
2013. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Lehetséges, de nem tudom, mennyire lesz jó a kutyának. A vizsláknak nagyon nagy a mozgásigénye, valószínűleg nem érezné jól magát. Én maximum akkor javaslom, ha napi 2x el tudod vinni sétálni.
2013. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Lehet..de nem vagyok benne biztos, hogy jó öltet. A vizsla nem épp egy pici kutyus, elég nagy mozgás igénye is van..én ezt átgondolnám újra :)
2013. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt lakok a népliget mellett és akárhányszor eltudnám vinni futni :)
2013. márc. 9. 13:16
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

A kutyának a gazdi mellett a legjobb. A vizsla egyébként is benti kutya jobb helyeken (főleg télen).

Az pedig, h nagy a mozgásigénye, részletkérdés, ha a kérdezőnek van ideje/kedve rá, h lemozgassa :)

2013. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen, sőt!

Amikor épp csak úgy elvannak, sokkal inkább illenek lakásba, mint egy kertbe, főleg télen.

Természetesen, ahogy elhangzott ennek alap feltétele, hogy mind fizikailag, mind szellemileg maradéktalanul le legyen fárasztva, különben egy romhalmazt csinál a lakásból.

2013. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
A vizsla hogy lenne benti kutya? Nem tudom, ezt honnan szedtétek. A vizsla alapvetően vadászkutya, nem öleb, igenis kinti kutya. Jó, télen ha nagy hideg van, akkor nálunk is bent alszik, de télen napközben és nyáron kint van. Az más kérdés, hogy ha eleget mozoghat, akkor lakásban is jól fogja érezni magát, de ezt nem tudom, honnan vettétek, hogy benti kutya. Szóval kedves kérdező, ha ez a helyzet, akkor valószínűleg jó lesz neki :) Második voltam.
2013. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
vadászkutya..nem pincsi...lételeme a mozgás,apportirozás,a munka..egy ingerszegény környezetben mint amilyen egy lakás nem lesz jó helye ...
2013. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
első vagyok. Az összes vizslás ismerősömnek bent van a kutyája lakásban,és semmi bajuk. Naponta többször lemennek vele futni/labdázni/kutyázni, vagy úsztatják (melyik mit) és otthon csak alszik... a vadászok többsége is bent tartja, pont azért, mert a jó vadászkutyát meg kell becsülni, nagy az értéke, nem érné meg nekik, hogy ellopják stb..
2013. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Mert aztán a kert ingergazdag környezet.

Nem azon múlik a kutya boldogsága, h lakásban v kertben tartják-e, hanem, h a gazdi mennyit foglalkozik vele, viszi-e sétáltatni, játszani kutyák közé, érik-e valós ingerek. A nap többi részét pihenéssel tölti, ebből a szempontból viszont szerencsésebb ezt a gazdája közelében tennie, mint egyedül a kertben.

2013. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!