Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Beagle kutyát....

Szeretnék egy Beagle kutyát. Vélemény róla?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy beagle kutyát,mi a vélemyényetek róla vagy tapasztalat?.Vagy bármi amit tudtok róla szívesen elmondhatjátok.
2013. márc. 10. 15:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Tisztanak kell tartani,sokat kell vele fpglalkozni :-)
2013. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem beagle-westie keverékem van, így arról tudok mondani bármit is :)

eszméletlen aranyos, nagyon tud szeretni, ugyanakkor nagyon rossz is tud lenni. nagyon sok törődést igényel, nagy mozgásigénye van, gyorsan tanul :) ja és a nap nagyrészében alszik/pihen :)

2013. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2013. márc. 10. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Én nem szeretem őket. Ismerősömnek van. Mikor megsimogattam rám mászott (nem tudom máshogy mondani, nőstény kutyának nézett). Alig tudott valamit és könnyen elhízik. Aranyosak, de komolyabb dolgokat nem igazán lehet velük csinálni. Kivételek mindig vannak, ismerek aranyosat is, viszont sok buta beagle van. Nem akartam ellenséges lenni, csupán vélemény. Sok sikert a kutyushoz! :)
2013. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy könnyen elhíznak,de megfelelő tápláláa mellett ez elkerülhető.Egyébként köszönöm a véleményt.:))
2013. márc. 10. 18:15
 7/12 anonim válasza:

A beagle nem buta.Korántsem.Gyakorlatilag bármire megtanítható,főleg,ha pozitív megerősítést kap.Talán nem a "legokosabb" fajta,de viszonylag könnyen tanítható.

Nagyon makacs,de rengeteg szeretet és kedvesség van benne.

Az enyém 1,5 éves szuka.

Semmi pénzért nem cserélném el:-)

Jah és elég sok trükköt tud:-)

2013. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt akaratomon kívül beagle kan 8 évig. Szerintem lüke. Meg lehet tanítani sok mindenre, de olyan soha nem lesz, mint a spánielem vagy a mudim. Én nem láttam túl sok értelmet benne.

De: gyerekek mellé jó, simogatni jó, puha bársonyos a füle, és nem fog senkit megharapni a családból. Kb ennyi.

2013. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szimplán azért választottuk ezt a fajtát,mert úgy tudjuk nagyon szereti és barátságos a gyerekekkel.Mellesleg a külleme is tetszik.Amúgy köszönöm a válaszokat:))
2013. márc. 10. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:

A beagle egy baromi okos fajta, viszont ravasz is kijátsza a gazdit ha lehet. Spánielnél ezerszer értelmesebb pl.

Ideális családi kutya. 15 éve tartom a fajtát, soha nem fogok beagle nélkül élni. Gyerekemnek a legjobb barátai.

2013. márc. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!