Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyves kérdés?

Törzskönyves kérdés?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kutyám, akinek az apja törzskönyves az anyja viszont nem. Az anya szülei viszont mindketten törzskönyvezettek voltak. Tudok így az én kutyámnak törzskönyvet intézni?
2013. márc. 13. 09:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
57%
De..szaporítótól van a kutyád. Aki nem ad törzskönyvet, ráadásul olyan kutyát ellet, amelyiknek szintén nincs törzskönyve, az ma a szaporító kategóriába tartozik.Sőt, a kan gazdája is megéri a pénzét, hogy törzskönyv nélküli szukát fedeztetett be.
2013. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Basszus...mas oromod nem nagyon vagy, ugye? Csak ez....:(
2013. márc. 15. 17:25
 43/61 anonim ***** válasza:
57%
A kutyádnak nincs tk-e, a szülők gondolom nem szűrtek, nincs tenyészszemléje a felmenőinek, valószínűleg munka eredményeik sincsenek... Szaporítótól van a kutyád.
2013. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, fogadd el, fizettél egy keverék, bizonytalan genetikájú kölyökért. Ettől még szeresd a kutyádat! De legközelebb majd ne legyél ennyire naiv és felelőtlen.
2013. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

Mondtam én, hogy fizettem?

Kérdezett bármelyik ökör aki vélemenyt nyilvánit bármit is?:) Rögtön csak a rosszindulat

2013. márc. 15. 17:34
 46/61 anonim ***** válasza:
88%

Nézd. Senki nem a kutyádat minősíti le.

Csak az igényedre az utólagos törzskönyvezésre jönnek a válaszok. Elárulod, miért is kell neked törzskönyv? Hiszen a kutya nem törődik azzal, van-e papírja, vagy sem. Gondolom, nem fog a kutyád másabb ellátást kapni tőled, ha netán lehetne szerezni neki törzskönyvet.

2013. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

Természetesen nem számít a papír. Fajtához értők szerint is nagyon szép példány. A papír max. a falra került volna dísznek:)

Csak a legtöbb hozzászóló nem a kérdésre válaszolt, hanem már feltételezte, hogy rossz helyről való, rossz idegrendszerrel...csak mert valaki nem tudja, hogy megy a törzskönyvezés, még nem jelenti azt, hogy olcsójánoskodik egy szaporítós kutyával, aztán kepeszt egy papírért, hogy ő is szaporíthassa...a legtöbb ilyesmit írt.

2013. márc. 15. 17:51
 48/61 anonim ***** válasza:
18%

ennyi rosszindulatú embert aki itt van szánalmas, azt sem tudjátok milyen fajta és munkavizsga?

Egy egyszerű kérdésre nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni! Fentebb én leírtam tök normálisan, hogy dns vizsgával lehet és PONT. Ha a kérdező állja a költségeket mi a gond??????

2013. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
56%

Manapság kissé sarkítva vannak némely dolgok. Ha nincs papír, szaporított. Ha nem jön vissza behívásra, nem vagy a falkavezére, stb.Sokféle nézetet képviselő ember ír ide.Neked kell kiválogatni a válaszok közül, melyiket tartod megfelelőnek. Ennyi, nem több.

A kutyád papír nélkül is ugyanolyan szép marad, mint eddig. Ha az eredetét akarnád megmutatni, nyugodtan csinálj levezetést magadnak a szülőkből. Ha ismertek , könnyű összeszedni az adatokat.

2013. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
#48-as válaszoló. Nem egy ember leírta már itt, én is, hogy ha a szülők tk-e meglenne, még az is édes kevés ahhoz, hogy a kölyöknek is ki lehessen váltani azt. Ha nem értesz ehhez, miért okoskodsz?
2013. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!