Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell ilyenkor tenni a...

Mit kell ilyenkor tenni a kutyussal?

Figyelt kérdés
ma reggel a kutyamnak meg semmi baja sem volt de delutan elkezdett remegni es nem tudtam mi a baja aztan hanyt esazota is allandoan reszket es nagyon bagyadt kedve van... mindig jatekos kedveben van kiveve mikor elfarad:) a heten hanyt mar egyszer de azota nem volt baja, mit kene tennem?
2013. márc. 15. 19:39
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
az allatorvos azt mondta nyugodtan lehet paroztatni
2013. márc. 15. 20:09
 12/39 anonim ***** válasza:
"a heten hanyt mar egyszer ". Ebből következtettem kedves kérdező, ezt te irtad.
2013. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
a paroztatas vasarnap tortent es aznap este hanyt elsore addig semmi baja sem volt, aztan a heten meg jelentkezett a rosszullete
2013. márc. 15. 20:11
 14/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak az állatorvosnak, aki szaporításra biztatja az embereket. Normális állatorvos az ivartalanítást javasolja, hogy a kutyának később ne legyen baja.
2013. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
nem ertek ehhez annyira, de miert ne lehetne normalis korulmenyek kozott paroztatni egy kutyat? egyszer mar fialt kb 3 eve
2013. márc. 15. 20:13
 16/39 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás, babézia, mérgezés is lehet... Lássa minél előbb orvos!
2013. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet pároztatni, mert nem vagy tenyésztő és azáltal, hogy szaporítasz jobbra-balra gyilkolod a fajtát! Gratulálok! És az orvosnak is! Nincs elég kóbor kutya szerinted?
2013. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
58%

Úgy tűnik sok ember szüleit sem lett volna szabad "pároztatni"...


Kérdező, ha komolyan ezt mondta az állatorvosod (sok ember mániája ráfogni dolgokat az állatorvosra, úgy beállítani mintha ő javasolta/jóváhagyta volna, pedig ha hallaná szegény orvos...) és nem értetted őt félre akkor javaslom, keress másikat.


Amúgy nem értem a meglepettséged, isten tudja mit kaphatott el a másik kutyától is, még jó, hogy a pároztatásnak köze lehet hozzá!

2013. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
"gyilkolom a fajtat"?? nem kell tenyesztonek lenned ahhoz hogy a kutyad tobbszor is fialjon foggalmam sincs hogy a te kornyeketeken hogy mukodik ez! es nem fogok semmit az allatorvosra nem kell itelkezni honnan tudhatnad hogy milyen az en allatorvosom, valoban nem egy profi tekintve hogy egy kicsi varosban elek ahol nem tudok egy olyan allatorvost talalni aki tokeletesen ert a szakmajahoz es nem vagyok milliardos sem hogy nem tudom hany ezreket fizessek csak egy kivizsgalasert (marpedig igen is nagyon sokba kerulnek) igy meg kell elegednem akit itt talalok
2013. márc. 15. 20:32
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
ha már ezek a vizsgálatok megterhelők neked anyagilag, akkor miből fogod finanszirozni a kiskutyákkal kapcsolatos költségeket???? kezdjük már rögtön az elején. Fellép valami komplikáció, és császározni kell, alaphangon 35-40 e ft. 2 hetes korban féregtelenités, 2 hetente, a babákat, és az anyakutyát is. 3 hetes kortól esznek a picik, 6 hetesen oltás, chipet beletetetni, 8 hetesen megint oltás, és a kiskutyák közben csak esznek, és esznek. Arra sincs garancia, hogy 8 hetesen az összes kicsinek lesz gazdája. Szerintem nem gondoltad át te ezt a dolgot eléggé.
2013. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!