Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet yorkimnak?...

Mi baja lehet yorkimnak? Olyan furcsán viselkedik. (Orvoshoz egyenlőre nem tudjuk vinni, lentebb hogy miért)

Figyelt kérdés
Angliában élünk, és forditó hiànyàban csak jövőhèt péntek tudunk orvoshoz menni :(( ,de addig hàtha tud valaki valami èrtelmeset mondani!Snoopy napok óta furcsàn viselkedik sokat fekszik,alig mozog,ki menni se megy ki bent vègzi el a dolgàt,folyton remeg,szomorkàs...megfigyeltem ès èszre vettem,hogy a hàtsó lábaival vannak gondok!Mint aki nem tudja megtartani magàt rajtuk, kicsúszik a làba, nèha hùzza vagy bicegve jàr.Pisilèskor nem emeli fel a làbát hanem mint a lànyok!Mikor lefekszik is nagyon òvatosan furcsàn fekszik le.Megtapogattam de én nem èrzek semmit azt se tudom mit vagy,hogy kéne!Sírni nem sìrt ha megfogtam de remeg folyton.Mivel alig mozog lèpcsőn én viszem,kanapèra èn teszem fel meg veszem le így csak enni,inni "járkàl",de azt is csak ha màr muszàj!Gondoltam arra,hogy Bizsu (a másik kutyánk, shih tzu) ahogy ugràl neki ràugrott vagy ö ugrott rosszul de nem tudom csak ezeket vettem èszre!:(( Aki jàrt hasonló esetbe ìrjon lègyszi addig is míg nem tudunk dokihoz menni! :( Van-e valami otthoni praktika amivel javíthatnèk,hogy ne fàjjon!:( (biztos fàj)
2013. márc. 17. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ide tartozik, ha azért nem tudja a beteg kutyáját orvoshoz vinni, mert nincs tolmács....
2013. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A remegés, rossz hangulat valószínűleg azért van, mert fájdalmai vannak. A leírtak szerint akár gerinc, térd probléma lehet.
2013. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett a kutyussal? Tudom hogy régi kérdés de azért érdekelne hogy jól van-e és hogy mi volt a baja..
2014. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésedet, és a válaszokat is, kiderült, hogy gerincrákja van, ami nagyon gyorsan terjedt a kicsi szervezetében, és el kellett altatni :'( Már nem fáj neki, a kutyamennyországban van. :(
2014. febr. 12. 12:43
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem van, hanem volt :(
2014. febr. 12. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!