Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos labrador testméretei?

3 hónapos labrador testméretei?

Figyelt kérdés

Labrador vásárláson gondolkodok,de nem tudom teljesen hogy amikor elmegyek megnézni egy kölyköt.(3 hónapos kan labit) akkor mire figyeljek. Nehéz mert nem egy alomból választok,hanem egy kutyát nézek csak mert.(tudom ez nem ideális,de a ismerősünk vette panelba és kellet neki 1 hónap hogy rájöjjön,hogy ez a kutya nem oda való) Na az a lényeg hogy mire figyeljek a látogatásnál,különös képen a testméretekre,mert amikor a képeket néztem a kiskutyáról elég kicsinek tűnt...lehet régi a kép,de szerintem 3 hónaposan már nem kéne olyan kicsinek lennie.úgy néz ki mint egy 2 hónapos kiskutya körülbelül. Nagy hasa van de még nem nyúlt meg,nem elég hosszúak a lábai,márpedig 3 hónaposan ideje lenne már elkezdenie,nem ?

Tapasztalt labrador tulajdonosokat kérdek,esetleg tenyésztőket: Mi a 3 hónapos standard egy kan esetében?



2013. márc. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
5 minusz6 12 35.
2013. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ahaa..ha ezt komolyan gondoltad akkor légyszi fejtsd ki kicsit érthetőbben
2013. márc. 17. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudnál képet küldeni az jó lenne. Esetleg megkérdezni egy tenyésztőt. Arra kell figyelni hogy ne legy elhízva mert az nem jó az izületeinek.
2013. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!