Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angolul hogy vannak az utasítá...

Angolul hogy vannak az utasítások?

Figyelt kérdés

Olyan, mint az ül, fekszik, pacsi, marad, nyugszik...stb

Csak azért mert kimegyek Kanadába az apukámhoz, és az ő kutyája angolul érti, úgyhogy a lehető legtöbbet megtanulnám, hogy tudjam korrigálni...


2013. márc. 18. 09:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Akkor majd apukád elmondja.


Ugyanis lehet h a sit (ülsz) helyett apukád az asshole szót használja, aztán mondogathatnád a kutyának h sit, csak nézne rád bambán.

2013. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de eleve valami kis angoltudassal szeretnek odamenni, hogy ne nezzen ugy, mintha nem tudnek semmit...
2013. márc. 18. 10:13
 3/24 anonim ***** válasza:
35%

Most leszek megint lehurrogva, mint tegnap, de a póráz két végén c. műsorban hallatszódik, ahogy kiejti ezeket az utasításokat..


Vagy gugli fordítóba beírod magyarul, hogy ül, és kiadja angolul. Van is ott egy kis hangszóró ikon. Arra rákattintasz, akkor mondja neked a szót. :)

2013. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy első kommenten röhögtem vagy 5 percig. :D Mint a Vejedre ütök c. filmben vagy melyik része az, amikor a kisgyerek tolja, hogy: asshoooooool :DDDD
2013. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Angoltudást nem a gyik-en kell összeszedni. A net előtt ülsz. Kismillió anyag van fenn.
2013. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

sit-ül

paw-pacsi

(lay) down-fekszik

stay-marad

calm-nyugszik


de ez kb csak a brit angol esetén, a kanadai nyelvjárást ilyen szinten nem ismerem...mondjuk az amcsi utasításokat ismerem deeee azzal se mész sokkal többre :S próbáld meg az alap britet hátha hallgat rá az eb :)

2013. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én lassacskán 15 éve tanulok angolul, a kutyázás mellett ez az életem, mégsem érzem magam anyanyelvi beszélőnek. Gondolod, ha itt megírunk neked pár parancsot akkor már jól fogsz tudni angolul?:D Amíg nem költözöl ki, járj el angoltanárhoz, tőle ezeket is megkérdezheted, és nem teljesen kukán érkezel Kanadába.
2013. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

Na az idegen nyelv oktatása ebben az országban, az megint más tészta. :) A brit angolt és az amcsi angolt vegyítve tanítják... -.- És az is tanár függő, hogy mennyire jól. :S


No mindegy, ebbe nem megyek bele. Szerintem szótárazz és nézz át egy két alap dolgot, ha suliba angolt tanulsz, kérdezd meg a tanárod.

2013. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mar egy ideje tanulom az angolt. Mar tapasztaltam, hogy volt, hogy angolul gondolkoztam, nem egyszer. En egyedul ezeket a kifejezeseket szeretnem tudni.

(angol a gepem, ugyhogy nem tudok ekezettel irni, a kerdest nem ezen a gepen csinaltam...)

2013. márc. 18. 11:00
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
Vikie! Baromira nem zanzásítják a brit és amerikai angolt, mivel minden tankönyv és midnen vizsga brit angolra épül.
2013. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!