Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angolul hogy vannak az utasítá...

Angolul hogy vannak az utasítások?

Figyelt kérdés

Olyan, mint az ül, fekszik, pacsi, marad, nyugszik...stb

Csak azért mert kimegyek Kanadába az apukámhoz, és az ő kutyája angolul érti, úgyhogy a lehető legtöbbet megtanulnám, hogy tudjam korrigálni...


2013. márc. 18. 09:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Haha. :D Oké....
2013. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Végülis 19 évnyi angoltanulás és egy(amerikai)angol szakos diploma után biztos a levegőbe beszélek....
2013. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
néha már angolul gondolkodsz, de azt nem tudod, hogy ül + fekszik...okéééé..tök hihető :D
2013. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

Na pontosan ezzel a hozzáállással van itt a probléma... ugyebár ezt boncolgatják nem is egy kérdésnél.

Figyelj, mondj amit akarsz, én már úgy vagyok vele, hogy oké, akkor tudd te jobban. Nem izgat. Ha másoknak ez boldogság, felőlem aztán legyen, nem vitatkozok, ez az oldal nem azért van!

2013. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Banyek nem ertheto amit kertem? Ne nezz idiotanak... Tudom mi az ul es a fekszik..stb en olyanokrol is szeretnek tudni, ami nem alap... jo a harapot es ay ereszdet meg csak/csak ide sorolnam, de ilyesmiket... olyat, ami mondjuk a kutzaiskolaban is elhangzik...
2013. márc. 18. 13:08
 16/24 anonim ***** válasza:
37%
Vikike: te olyan egetverő butaságokat írsz minden kérdéshez, hogy az elképesztő. A tankönyvek és a vizsgák is a brit angolra épülnek, ahogy Little Red is írja. Az más kérdés, hogy egy-két sötét tanár nem vágja a különbségeket, és mondjuk belekeveri az amcsi angolt a tananyagba. De te biztos jobban tudod, te írod a szakdogádat a mo.-i angoloktatás helyzetéről, és te kérdezel erről szakértőket:)
2013. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Az van a kérdésedben, h h van az ül, fekszik, társai. Mostmár a kutyasuli érdekel. Képzeld, a kutyasuliban BESZÉLNEK az emberrel, folyékonyan. Nem csak szavakkal dobálóznak.
2013. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Little Red őőő bocsi de akkor mi van ha a tanár könyv nélkül tanít? :) és átmész a középsuliba, és gőzöd nincs hogy az ottani tanár mit mond majd, tovább mész főiskolára és megint csak bambán nézel? :D
2013. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mivan?????

Miért ne érteném azt, amiről a másik beszél? Nem igazán értem, h mit akarsz mondani.


Egy iskolai tanár pedig megadott könyvlistából tanít. Taníthat kútfőből is, csak épp akkor az adott teszteken az összes gyerek bukni fog.

Plusz egy tanár mindig megtervezi az adott tanévre ELŐRE az anyagot, nem előző nap találja ki. Ezért van óraterv, tanterv, stb....

2013. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Őőő miért nem kérdezed meg apukádat? Csak néhány alap parancsra vagy kíváncsi, írsz neki egy mail-t. Akármi lehet a parancs szó , lehet apukád tök más szavakat használ mit amit itt lefordít neked bárki.

Akár lehet azt mondani a kutyának hogy ül és lefekszik :D szóval attól függ ki mit hogyan tanít, milyen szavakkal.

2013. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!