Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bullterrier vagy egy...

Egy bullterrier vagy egy staffordshire terrier az erősebb?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Meg mostanság suliba elég sokat hallom, hogy a díszhuszárok elvannak szállva ezzel a staffordshire terrier kutyafajtával....

2013. márc. 18. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
helyesbítek. én hibám,rosszul írtam. én minibullikat figyelgetem,nekem ok a kedvenceim, azokat veszik 2-3000 euróért. ha nekem,helybélinek adnák 2000-ért... és megkérdeztem, hogy akkor a kulfoldieknek mennyiert adják, és mondta h általában 2500-3000-ért. és, hogy álltalában németek veszik. alapból a mini változat sokkal drágább, van h 2x árért adják
2013. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mindkét fajból volt nekem több is,a bull terrierre csak rá kell nézni,a testfelépítése,a feje, a viselkedése,született harcikutya,nagyon agresszív könnyen elpattan nála a húr,a staffordshire terrier picit talán türelmesebbnek tűnik de ha bekattan akkor viszont nagyon nagy gond van,iszonyatos erővel és kitartással bír,ha szájzárat kap,nagyon nehéz leszedni egy másik élőlényről/emberről.
2013. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!