Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás anyukák! Hogy oldottáto...

Kutyás anyukák! Hogy oldottátok meg a kutyaszőr kérdést a lakásban, mikor már mászott a pici?

Figyelt kérdés
Van valakinek jó ötlete,mit tudnék csinálni,lassan elkezd mászni a kislányom (öt és fél hónapos) és rövidszőrű kutyusunk van és hullik a szőre. Mit tehetnék?
2013. márc. 19. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A furminátor csúcs, én itt vettem és tökéletes, neked kb ez a méret kell ahogy a kutyád néztem. [link]

De ki is alakíthatsz "privát területet" ahova csak az engedélyetekkel léphet be tehát csak ha hívod.

2013. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem veszek,kipróbálom mindenképpen,de 100 %-ban nem oldja meg a problémát. Esetleg még van valami ötletetek,mit tehetnék,hogy ne kerüljön kutyaszőr a kislányomra?
2013. márc. 19. 15:09
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
és napi porszívózás mellette nem igazán van fix megoldás.. én is próbálkoztam mindennel.. a lazacolaj még segített valamennyit.
2013. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha a furminator beválik, akkor porszívózol, esetleg össze söprögetsz egyszer kétszer még naponta, plusz sima kutya kefével egyszer átfésülöd naponta a kutyát ez szerintem annyira nem húzós dolog, pár percet vehet igénybe összességében, és így talán alig alig lesz szőr. De teljes mértékben nem fogod tudni kiküszöbölni. Sokan nőnek fel lakásban kutya mellett, és még sincsen semmi bajuk, iszonyat minimális szőrtől nem gondolom hogy lenne baja. vagy esetleg nem engeditek be egy két helységbe, de ettől függetlenül ott is lesz szőr, ha jöttök mentek, mozogtok a lakásban, még ha a kutya oda nem mehet be akkor is.
2013. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!