Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két éves csivava. Folyamatosan...

G. Nikoletta kérdése:

Két éves csivava. Folyamatosan rágja a mancsát, néha éjjel az egész testét. Miért lehet ez? Kerestem hasonló témakörű válaszokat, de nem találtam pontosat.

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 13:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Reggelente munka előtt elviszem édesanyámékhoz, ott van két másik kutyus is. De mivel pici, délig a régi gyerekszobámban van, amikoris édesapám megérkezik és egyig vele van. Fél négytől kutyák és emberek társaságában van. Tudom, hogy rossz egyedül, pontosan ezért cipelem minden reggel oda.

Sokat foglalkozom vele, de igazatok lehet, előfordulhat hogy rossz szokás ami abban a pár egyedül töltött órában jelentkezhetett és azóta űzi rutinszerűen.

Nekem a doktornő azt javasolta, hogy két havonta járjak a pici bűzmirigyével hozzá, mert a túl gyakori eltávolítás sem egészséges.

2013. márc. 21. 09:24
 12/12 anonim válasza:
az enyém is rágja a mancsát és a testét, de lehet hogy ez valami szokása
2013. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!