Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó jel ha olyan kutyám van...

Az jó jel ha olyan kutyám van aki nem fél szinte semmitől?

Figyelt kérdés
pl bármi nagyon hangos zörej van , ö egyáltalán nem ijed , hanem tekergeti a fejét és figyel , meg véletlen ráléptem a lábára szegénynek nem vettem észre tudom nem mentség bánom is nagyon de utána nyüszített egyet és jött oda hozzám játszani volt régen kutyám ha ilyen történt vele 2 napig nem láttam :) meg tényleg semmitől nem fél ugat rá nagyobb kutya is akkor is csak nézi tekerketi a fejét "hogy ez meg mit akar" :D ?
2013. márc. 21. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó az idegrendszere! Milyen fajta?
2013. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
németjuhász
2013. márc. 21. 11:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta ezt a kézrágcsálást csak 3 hónapos korában már le is szoktattam róla erre jó mególdás ha a mancsát a saját szájába rakod és gyengén összenyomod ha száját hogy ő is érezze ez fáj ezt megcsináltam vele többet nem rágcsálta a kezem.

Az abaj ha rá hagyod akkor felnőtt korában is fogja ezt csinálni csak és ő azt hiszi ezt szabad neki csak akkor már egy picit kellemetlenebb ha rágcsálja a kutya az ember kezét aztán persze meg a kutya lesz a hibás a helytelen nevelés miatt.

Nekem is németjuhászom van és ő szilveszterkor is támadta a tűzijátékot a német juhászok többségének ilyen bátor a természete ezért is használják munkakutyának ispl a rendőrségnél tűzszerészeknél

Ne agódj attól ha most véletlenűl rá léptrél a lábára az én németjuhászom mikor kicsi 8 hetes volt le fejelte nekifutásból az udvarunkon lévő kis kőfalat elfelejtet ugrani közben annyira beleélte magát a rohangálásba de elötte már egy párszol felugrott rá de akkor az egyszer frontálisan belement a kőfalba és neki sem lett semmi baja pedig én még dokihoz is elvittem de még egy pokli sem volt a kis buksiján:)

2013. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!