Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer egygazdás kutya?

A boxer egygazdás kutya?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem olyan egyszerű egyik vezetőtől a másikhoz passzolni egy nj-t.Ismertem olyat akit nem is lehetett,és az addigi vezetője megkapta örökbe,mikor nyugdíjba ment.Mert hiába drága egy rendőr kutya kiképzése,nem fogadott el mást.Legalábbis bevetésen veszélyes volt a kutya bizonytalansága a gazdáját illetően.
2013. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Namost nekem pont egy németjuhászom és egy boxerem van. Egyik sem egygazdás....;)

A páromnak és nekem ugyanúgy szót fogadnak, sőt a gyerekek is tudják mindkettőt irányítani, mindenkiért odavannak mindketten -de csak a családon belül. Idegen a németjuhászt el nem tudná csalni, ellopni. A családért mindent!

Egygazdás kutya pl az afgán agár! De szerintem ez is csak olyan, hogyha pl 1 egygazdás kutyát örökbeadnak, és utána egy olyan gazdája lesz, aki tud falkavezér lenni, akkor onnantól a kutyának Ő A GAZDI. Ennyi... nem hiszem, hogy az egyetlen gazdi eltávozása után a kutya inkább elpusztul, minthogy mégegy gazdája legyen!!!

2013. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na pontosan ez az! Ha rossz kezekbe kerül, még jó, hogy nem fogja elfogadni!!!
2013. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!