Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt az ismerősö...

Miért csinálja ezt az ismerősöm? Achillesz sorsa is ugyanaz lesz?

Figyelt kérdés

Ismerősöm egy nő,akibe újabban nem tudom,mi ütött.Volt egy fajtatiszta,viszonylag tisztességesen megnevelt némutjuhász kanja,de nemrégiben eltüntette otthonról,mert elege lett a kutyájából (szerintem kidobta jó messze valahol).Pedig engedelmes,jólnevelt kutya volt,soha senkit nem bántott.Még csak öt éves volt,a csajszi első kutyája volt.


Most szerzett magának valami szaporítótól egy alaszkai malamutot (elvileg fajtatiszta),ő Achillesz.Pedig egy hónap múlva megszületik a babájuk a pasijával,de neki most egy ilyen kutya kellett.A malamut 2 hónapos.


A csaj alapvetően jól megneveli a kutyáit,csak nem értem,hogyha a terhessége miatt dobta ki esetlegesen az előzőt,most miért kellett neki új kutya,ha egy hónap múlva szül? Főleg nem egy malamut?


2013. márc. 24. 15:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elvileg a nj egyszer már visszaszökött hozzá,most pedig elvitette az ország másik felébe valami cigány családhoz,vagy az is lehet,hogy lelőtték...
2013. márc. 24. 15:53
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem olyan régen még rajongott érte,amíg terhes nem lett.
2013. márc. 24. 15:54
 3/12 A kérdező kommentje:
A kutyát az utolsó egy hónapban egyik napról a másikra láncra kötötte,de annak a szerencsétlennek még így sem volt a nőre egy rossz mozdulata.
2013. márc. 24. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Én csak sajnálni tudom a malamutot, a németjucit meg főként.

A nő vagy nem normális vagy ő is azok közé a felelőtlen kutyatartók közé tartozik aki vesz egy kutyát szereti tanítja de ha megunta kidobja, nem foglalkozva azzal, hogy ez szerencsétlen állat életébe kerülhet, hiszen neki nincs más csak a gazdája.

Lehet azért rakta ki a németjucit mert megunta és egy malamutra vágyik (nem értem a logikát hisz minden kutya kutya mindkettő ugyanazt tudja nyújtani ezen a téren)tehát a németjuci repül és jön egy malamut amíg azt is meg nem unja. Nincs tisztában azzal hogy egy kutya egy életre szól.

A terhességet egyszerűen képtelen vagyok ezzel összekötni. Vagy én nem vagyok elég értelmes ehhez, vagy a csaj nem normális, mert aki egy jólnevelt németjuhászt kitesz az minden csak nem normális. Bízom benne hogy a malamutnak job élete lesz és hogy meg tudja nevelni azt is (ha egy németjucit megnevelt, szerintem menni, mer az nj nem akármilyen kaliberű kutya) de a gyerek mellett nemtudom mi lesz.


Amúgy a pasija mit szólt mindehhez???

2013. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(ha egy németjucit megnevelt, szerintem menni fog, mert a nj nem akármilyen kaliberű kutya)*
2013. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmit,nem foglalkozik velük,miután a csajé volt a nj is,meg a malamut is.A pasi semleges,amíg a kutya nem tesz kárt,addig kb lesz*rja,hogy mi van velük.
2013. márc. 24. 17:25
 7/12 A kérdező kommentje:
A rendőrség,állatvédelem sem tud mit tenni,mert volt kutya-nincs kutya.Amióta elvitték,senki sem látta (ezért az ország másik felére).Chip meg nincs benne,ha meg volt is,akkor sincs már.Ott meg a büdös életbe rá nem jönnek,kié vol márha még él,mert millió egy olyan kutya van volr és lesz legalábbis külsőre.
2013. márc. 24. 17:29
 8/12 A kérdező kommentje:

A legújabb amit hallottam volt ez hogy odaadta valami cigány haverjainak (mert fehér létére jóban van velük,de most nem ez a lényeg),akik meg elvitték oda Hevesbe valami más romákhoz.Hát ott meg hogy mi fene lett vele...hát inkábbb nem akarom megtudni.


Meg ha már mennie kell,akkor ne az első jöttmentnek adta volna oda...

2013. márc. 24. 17:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg hát állatólag éjszaka ment le az ügy,hogy vigyék,azt se látta senki,csak mondják.A pasija fog-vidd módon odaadta nekik.Nyilván nem akarták ott kitenni vagy dobni mert nem akartak állatvédőket a nyakukra.Szóval esze az van,csak mire használja...hát...nem sok jóra,az tény.
2013. márc. 24. 17:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl sok dolgot hallasz te. Igazából halvány fogalmad sincs arról, hogy mi történt. Unalmas az élet, mi?
2013. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!