Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff kiskutyám...

Van egy amstaff kiskutyám kicsit hosszabb a szőre mint a többi amstaffnak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Lehet csak a hideg miatt hosszabb?

2013. márc. 24. 19:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%

Én is olcsón vettem 1 éves soha nem volt orvosnál.Ez nemtörvényszerű,hogy nem fajtatiszta kutya így jár.És az enyémben nem csalódtam olyan lett sőt még túl is szárnyalta mint amit vártam volna tőle külsőre:)


Én sem adnák 100 ezer forintot.Jó helyről vettük ismertük az illetőt.Nem véletlen veszi a szaporított kutyákat a mai világban mert 100-150 ezrek egy kutyára nem soknak van.Vigyék lejjebb az árat és biztos sokkal többen vesznek majd tenyésztőtől kutyát.És azért mert olcsó nem biztos, hogy rossz.Ha például lenne tk.ja mondjuk akkor már tuti kutya lenne?Nem akkor is előfordulhat betegség.


De lehet csak nekünk volt szerencsénk.

2013. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
nem azért ilyen drága, mert a tenyésztő ebből él, értsétek már meg. A szűrés, különböző kiállítások, stb, aminek eredményeiből garanciát kapsz a kutyára, na AZ kerül ennyibe..
2013. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 sippara ***** válasza:
89%
Igen, nektek volt szerencsétek. Az meg, hogy nem mindenkinek van pénze ilyesmire, marha sz@r kifogás. Bezzeg autóra mindenkinek van pénze, ugye? Pedig csak egy TÁRGY. Persze a kutya, akit jó esetben 10-15 évig CSALÁDTAG marad, legyen jó olcsó, sőt, vágják hozzá mindenkihez a díjnyertes szülőktől származó kölyköket INGYEN. Marhára el vagytok tévedve. Ha szeretnék egy staffot (jelen esetben), akkor összerakom a 80-100 ezer forintot hónapok alatt (vagy akár évek alatt) és veszek egy staffot jó helyről. Ha meg olcsón és gyorsan kellett, akkor legalább nem hívom staffnak, mert csak magamat teszem nevetségessé. De hiába tépem a számat......
2013. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

szerencsed volt. pont.

azt probaljatok mar megerteni, hogy a fajtatiszta kutya nem jar alanyi alapon. a tenyesztonek nem gond eladni a kolykeit, foleg, hogy tobbseguk csak akkor hoz le almot, ha van megfelelo szamu elojegyzes. sajat magatokkal szurtok ki! a kerdezo is penzert vett egy keverek kolykot... tele van ilyenekkel a menhely, de nem, neki egy "fajtiszta" (direkt irtam igy) kellett, de OLCSON, mert az is biztos ugyanolyan, mint a torzskonyves. hat persze, kutya az is csak eppen keverek, es orulhet, ha nem lesz beteg.

es lehet, hogy a tenyesztotol vett kolyok is beteg lesz (bar hozzatennem, hogy a tenyeszto szur a fajtara jellemzo oroklodo betegsegekre, igy azoktol pl. nem kell tartani) de a tenyesztotol kapsz garanciat, es ha megis beteg lesz, akkor karpotol (megallapodas kerdese, hogy hogyan, de altalaban anyagilag segiti a kezelest).

2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
48%

Igen eben is van igazság nem mondom.

Sok olyat hallottam, hogy havi 20-30 ezerbe került a kutya orvosi költsége.

De az tény, hogy a lesz még valaha kutyám én is "jó" helyről fogok venni.

2013. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 zozonrg ***** válasza:
100%
Szia!Valószínű,hogy nem fajtatiszta Amstaffod van és ezért nem olyan a szőre.Én is beleestem először az olcsóbb kutya csapdájába és megfizettem az árát,mert a szaporítótól vett "amstaffom" 11 hónapos korában szívbetegségben meghalt!Akkor megfogadtam,hogy soha többé nem fogom ezt végigcsinálni és most egy minőségi Amstaff kennelből van egy 9 hónapos kutyám.Az árában igaza volt az előttem szólóknak a felmenői kiállítási eredményeit és a vérvonalatés a minőséget kell megfizetni.Amikor sétáltatom az utcám szemmel látható a külömbség más "Amstaffokkal" amikor találkozunk.A legtöbb emberben akkor ül ki az arcára a felismerés,hogy az ő kutyájuk nem fajtatiszta.Azzal,hogy minőségi kennelből vesz az ember kutyát,legyen az bármilyen fajta a több száz éves tenyésztői munka előtt tiszteleg.
2013. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó.Sajnálom:(((

Van kép a kutyidról?


Az én nem törzskönyves kutyám ilyen sokan nem mondták volna meg, hogy nem kenelből való.

Bár nekünk a fülével van gond ( nem akar beállni)és lehet ha tk-s lenne ilyen gond nem lenne.


1 éves.



[link]

2013. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
"20:13, te mikor voltál kicsi?:D" Kb. 15 éve, de nem írhattam azt hogy 5000 Ft-ért, mert manapság már más árfolyamok vannak :)
2013. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Szerintetek a tenyésztők jókedvből tenyésztenek? Nagyon is sok pénzt keresnek vele.Egy kiskutya nincs még 50 ezerbe se neki akármilyen szűrt lehet még 20 ba se,mégis a többszöröséért adják.Ha nem lenne hasznuk nem csinálnák.
2013. márc. 25. 22:05
 30/47 anonim ***** válasza:
21%

Ez igaz,OK a szűrések úgy tudom nem olcsóak,de mikor mondják, hogy ilyen táppal olyan táppal etetnek hát mondani mindent lehet én is mondhatnám ki tudja.Szóval van benne valami.

Ha nem lenne haszon nem csinálnák.


Azt birom még,mikor mondják, hogy áron alul adják el a kutyát ráfizetés szinte persze akkor miért csinálja ha bukik rajta.

2013. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!