Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nincs elegedet az...

Mátyás97 kérdése:

Nektek nincs elegedet az olyan válaszolókból, akik nagyon akarnak okoskodni, mikor nem is értenek hozzá?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2013. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Például vannak tapasztalt, okos gazdák, agy tudással, és vannak azok az okoskodók, akik ki akarják oktatni a pofikat!
2013. márc. 24. 20:32
 3/12 urkunde ***** válasza:

De igen én , azt utálom mikor egy kérdésre nem a tapasztalataikat tudásukat írják, hanem belinkelnek egy

oldalt ami a témával foglalkozik.Véleményem szerint az ilyen esetek 90%-ban gőzük sincs a témáról.

2013. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl. Volt egy válaszom egy kutyás kérdésnél. Én már jó sok éve foglalkozok kutyákkal, és van valamennyi tapasztalatom. És mikor az ilyen "kezdő gazdák" okoskodnak bele valami b*romi nagy hülyeséget. Én meg szegény válaszolót próbálom meg győzni, addig az a sok kretén ott p*fázik.
2013. márc. 24. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
97-es születésű vagy?
2013. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De igen... de ez azért van mert ő( a másik válaszoló) elhiszi hogy jót mond és csak segíteni akar.. egyébként 16éves vagy olyan sok éves komoly tapasztalatod nem lehet^^


Pl most látom előző kérdésnél a kedven válaszod a trixi volt ami egy rakás szar(nekem eddig minden tönkre ment ami trixis volt jutifalat tartó, labda játékok .. 2hétnél tovább nem bírják, de neked bevált ezért ezt tanácsolod :) , mindeki azt válaszolja amit úgy gondol hogy segíthet.(1-2 kívételtől eltekintve)

2013. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem van trixi póráz, hám, a két kutyámnak. Már 2,5 éve nem jön szét. De persze ízlések és pofonok.Nem, én 1982 születésű vagyok. Ez a fiam profilja. Én is Mátyás vagyok.
2013. márc. 24. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, van aki nem okoskodni akar, csak azt tanácsolja ami neki bejött. Nekem is mindenki tanácsolta és esküdözött a sétálás tanításánál a forgolódós technikára, de nekünk nem jött be, máshogy tanult meg sétálni. Vannak olyanok akik esküsznek bizonyos tápokra, nekünk meg nem vált be. Ezen nem kell felkapni a vizet, és sajnos nem lehet mindenkinek igaza mindig.
2013. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is gagyi minőség a trixi, én is ezt írtam volna, mert ez a tapasztalatom. Neked lehet más, attól még nem lesz senki hülye meg idióta.
2013. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki feltesz egy összetett kérdést, amiről mások cikkeket írtak, akkor sokkal egyszerűbb belinkelni a cikket, amiben ott van a kimerítő válasz, mint néhány mondatban összefoglalni, esetleg hiányosan.

És vannak olyan témák (pl. klikkerezés) aminek kár is nekiállni, ha még 4 sornál többet olvasni sem hajlandó az illető. A kutyázás úgy általában nagyobb energiabefektetést igényel, mint a netes cikkek elolvasása.

2013. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!