Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nincs elegedet az...

Mátyás97 kérdése:

Nektek nincs elegedet az olyan válaszolókból, akik nagyon akarnak okoskodni, mikor nem is értenek hozzá?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem még kutyásként is nagyon máshogy éljük meg a kutyázást, mások az elvárásaink a kutyával kapcsolatban, ezért másfajta fegyelmezésben hiszünk. Eleve más fajtájú kutyákkal mások a tapasztalataink... Szóval én el tudom fogadni bizonyos keretek között a másfajta válaszokat, és akár még igaza is lehet a válaszolónak a saját nézőpontjából.
2013. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

saját tapasztalataimat írom le ,( és van belőle rengeteg ,mivel nem a 80 években születtem,hanem kicsit előbb :)

de hidd el ,sz@rok rá ,ki mit gondol rólam:)

sőt,még csak az sem érdekel,ki hogyan emel fel,vagy húz le, a válaszaim értelmezése,esetleg nem értelmezése miatt:)

mivel,legalább veszem a fáradságot és megosztom tapasztalataimat:)

ez számomra nem népszerűségi verseny:)

símán ,csak hobby :)

viszont , ki is dönti el,hogy ki ért ,vagy ki nem ért hozzá???

az a sok kis ....... ( erősen szitok szó :),sokan azt sem tudják,hogy milyen is egy normális kutya:)

légyen az yorki, avagy kaj !

pl: rápisil az ágyra, nem lehet vele sétálni,húz,nem figyel rám,stb :):):):) és ők, ezeknek a kutyuskáknak a gazdái véleményeznek ???:)

természetesen vannak kivételek, vannak jó fejek, vannak profik, vannak komoly kutyások,nem írok neveket , a lényeg ,a tapasztalataink megosztása .

minden válasz - válasz ! a jó is lehet félrevezető,és a rosszban is lehet alapigazság !!:)

különben pedig ???,miért is ne lehetne okoskodni:) hiszen nem tiltja semmi . az embernek jogában áll hü@ének lenni , a kutyák pedig nem az intelligenciát követik:)

2013. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!