Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jók a Radikális...

Mátyás97 kérdése:

Szerintetek jók a Radikális Állatvédők?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen!!!

2013. márc. 26. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

Ezek az állatvédők nem esznek húst, bem tudom hogy honnan veszitek ezt a baromságot.

Nyilván tudják hogy mivel jár a hús elkèszítése.

Nagyon helyes hogy vannak ilyen emberek mert az állatkinzóknak tényleg szét kell rugni a seggét.

Mellesleg ezek igazi állatvèdők mert nem csak a cica, kutta védelem a dolguk hanem védik a haszonállatokat is, és az is állatkinzásnak számít hogy valaki megeszi az àllatokat, vagy ha nem ő ölte meg akkor is bűnrészes a halálában.

2016. jún. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Meghát ha csak rászólnak az állatkinzóra hogy ilyet ne szabad csinálni akkor ugyan úgy fogja csinàlni továbra is.

DE ha egyszer szétverik akkor már nem biztos hogy csinàlni fogja.

2016. jún. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hallottátok már azt, hogy : Az embereket csak a sokkoló leckék rázzák fel az apátiából? (ha nem is pontosan idéztem)

Ma a pénz az úr. Jobban büntetnek egy tolvajt mint egy gyilkost. Egyszerűen nem fogják fel, hogy az aki állatot öl minden különösebb indok, ok (vedelem, önvédelem, táplálék) nélkül az egy gyáva antiszociális , szadista. Mivel nincs elrettentő erő (nincs megbüntetve kellően a gyilkos) tovább csinálja es tovább is fog lépni benne. Mivel a gyávasága miatt csak a kiszolgáltatottakon meri következik a gyerek, nő, idős emberek. Mert az ilyen szörnyek ezt élvezik es úgy értelmezik (bűnhődés hiányában) hogy ezt lehet. Nagyon sok tanulmány van már erre nézve, hogy az ilyenek nem csak az állatokra veszélyesek, mert betegek. Valami nincs rendben az agyukban. Valószínűleg szexuálisan frusztrált (lenézik, kirohogik) es aberrált.

Nagyon veszélyes! A legtobb gyilkos is úgy kezdi. Azok a kölykök akik ezt csinálják biztos hogy rossz családi körülmények között élnek! Nem anyagi, inkább a szülő bantalmazza, megalázza, zaklatja. Ok is gyávák es frusztráltak, es ez csak rosszabb lesz. Azt viszi magával amit otthon lat.

Az állatok nem értünk élnek, hanem velünk. Ugyan annyi joguk van az élethez, a nyugodt, kellemes élethezmint nekünk. Nem több es nem kevesebb.

Amig nincsenek jo törvényeink az emberi szadisták, allatbantalmazok, allatgyilkosok ellen, addig mindig is lesznek ilyen radikális állatokat védő szervezetek. Ezt maga a társadalom, a rossz felfogásaz állatoknál valo rossz bánásmódra es gondolkodásmód, a nem megfelelő allatvedelmi törvények(hiába talaljak meg es állítják bíróság ele, megussza legtöbbször pénzbüntetéssel, felfüggesztéssel -ez nem visszatartó erő! Ellenkezőleg, ez a "bármit lehet büntetlenül" felfogása vége)

Ezek miatt alakulnak meg az ilyen csoportok. Mert az állatvédelemben nincs pénz. Soha nem fognak komolyabban foglalkozni vele! (esetleg akkor ha ezek a radikális állatvédők, valóban elkezdenek nagyon radikalisan igazságot tenni...). Akkor majd talan meglesz a sokkolás, es rájönnek, hogy igenis komoly gondok vannak es tenni kell ellene, mert nagyon el tud durvulniegy ilyen dolog.

2017. márc. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11,12

1. Szóval ne egyek húst, mert a húsevés bűn?

2. Ha az állatvédők szétvernék az állatkínzókat, biztos hogy visszatámadnának, aminek nem lesz jó vége...

2018. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14.

A bűnrészesség ebben az esetben nem törvényi hanem erkölcsi "bűn" elvégre te jól tudod, hogy az a hús amit te eszel állatokból készül akiket a vágóhidakon szörnyű körülmények kötött tartanak.

A másik mondatod részben igaz, de ha így nézzük akkor pl a terroristák ellen se tegyünk semmit mert akkor bosszút állnak.( tudom hogy ez kicsit furcsa hasonlat volt, de ez van)

2018. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, én is beállnék közéjük.


[link]

2018. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!