Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neked mit jelent a kutyád?...

Neked mit jelent a kutyád? Miért szereted annyira?

Figyelt kérdés
Milyen fajta, és mennyi idős? :)
2013. márc. 29. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért szeretem, mert mikor szomorú vagyok, odajön és csak leül mellém, a fejét pedig nekihajtja a lábamnak. Az a mozdulat nagyon sokat jelent nekem.

Golden Retriever, 1 éves májusban

2013. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

6 éves, yorkshire terrier. Ő az első kutyám, egy kis csoda az életemben :) Sulit végeztem vele, nagyon jó eredményt ért el, iszonyatosan kiegyensúlyozott és szófogadó. Sikerült elérnem, hogy édesanyám is megszeresse a kutyákat általa.

Nekem ő minden, amit egy kutya adhat. A legjobb barátom, ha lehet ilyet mondani. Most is itt fekszik mellettem, és a feje a lábamon van:) Ha rámosolygok, anélkül, hogy egy szót is szólnék, ő azonnal elkezdi csóválni a farkát :)

Az unokaöcsém mellette nőtt fel, a kutyám neve volt az első szó, amit kimondott. És azóta a kutyám is imádja a gyerekeket, és ezt baromi jó látni. Ha meglát egy kisgyereket, azonnal odamegy farokcsóválva, és még soha nem volt olyan, hogy a szülő, vagy a gyerek ne akarta volna megsimogatni. Mindenkinek ad egy puszit, és már megy is tovább:) Szeretem, hogy szinte mindenki elmosolyodik, ha ránéz (már csak azért is, mert legtöbbször hatalmas faágat cipel a szájában - ne kérdezd, ez az ő hendikepje :D)

Szeretem, hogy amióta megvan, sokkal többet mosolyog itthon mindenki, szeretem, hogy a szüleim röhögve kelnek, mert a kutyám nekifutásból bevágja magát az ágyukba. Szeretem, hogy "kötelességem" lemenni vele naponta 3-4-5 alkalommal, és szeretem, hogy találkozunk más kutyásokkal, akikkel mosolyogva köszönhetünk egymásnak, esetleg megkérdezzük egymástól, hogy ki hogy van. Szeretem, hogy reggelente arra kelek, hogy 2 gombszem van tőlem 5 centire, és ahogy megmozdulok, orron nyal, és úgy örül, mintha évek óta nem találkoztunk volna :D

És még sorolhatnám... :)

2013. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mátyás97 ***** válasza:

Amikor szomorú vagyok odajönnek mellém, leülnek, és szavak nélkül felvidítanak. Minden egyes nap tökéletesen kezdődik, mikor reggel meglátom őket. Sok embernek a kutya csak egy egyszerű állat, de nekem a családtagom, a testvérem. És én tudom, hogy bármikor képesek feláldozni az életüket miattam. Nagyon szeretem őket, és igen, sokkal többre valók, mint a legtöbb ember ismerősöm. Nekem egy 2 éves kan Golden Retrieverem, és egy 8 éves szuka Colliem.

És ide illik egy nagyon szép idézet:

"Az embernek legjobb dolog az életében a szabadság, a kutyának erről lemondani."

2013. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5 éves dalmata, kitűnő útitárs ha kocsival megyek nyaralni
2013. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Szia!

Nekem van egy kuvaszom,nem bent a házban,én szeretem mint egy kutyát,megtartom a 3 lépés távolságot,azért szeretem annyira mert egy olyan mint egy nagy jegesmedve.Van benne vagy 50-60kg.Kicsi kövér,veszek neki egy jó nagy velős csontot már alig várja oda adjam neki,mikor oda adom neki 10 percig a szájába van a csont és össze vissza szaladgál hogy megtalálja az ideális helyet hol tudná megenni.Nem úgy van nála hogy bárhol nekiáll enni.

2013. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"megtartom a 3 lépés távolságot"

kár... :(

2013. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad

Miért lenne kár?Fejtsd ki bővebben!

2013. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyám a mindenem! Imádom és belehalnék ha valami baja esne, tudom, hogy ez már túlzás, mert ő "csak" egy kutya, de a szüleim, testvérem után ő a legfontosabb. DE! Mindezek ellenére kutyaként van kezelve, kivéve mikor nem. :))

Imádom na, de azt vettem észre, ha már átesek a ló túloldalára és állandóan babusgatom, simogatom, akkor fejébe száll a dicsőség, mert utána behívásnál már nem 100 %-ban engedelmes.

Ő egy husky keverék, 5 éves.

2013. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A legjobb barátaim. 3 beaglelel élünk együtt. A legöregebb 15 éves, sajnos májrákos, a héten próbálták operálni, de nem sikerült és majdnem belehalt az altatásba, most már talán javulgat. De a gondolatba is belehalok, hoyg el fogom veszíteni. Még nem voltam 16 éves mikro kaptam, vele nőttem fel, ő mindig mellettem volt, ha szerelmi bánatom volt, ha magáynos voltam letörölte a könnyeim, ha boldog voltam velem örült. Azóta van egy kisfiam is akinek szintén a legjobb barátja.
2013. márc. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!