Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff törzskönyvet kinek...

Amstaff törzskönyvet kinek kell lekérni?

Figyelt kérdés
most vettem egy kutyust amstaff-ot,4.5hetesen oda adták,a szülök törzskönyvesek,azt mondta a faxi hogy kérhetek hozzá törzskönyvet de azt neki kell lekérnie?

2013. márc. 31. 20:18
 211/217 anonim ***** válasza:
45%

Te odaadtad egy idegennek örökbefogadási szerződés meg minden nélkül,anélkül,hogy elkérted volna az elérhetőségüket?

Szerintem biztosan kamu a kérdés,mert a hülyeség ilyen fokával egy ember egyszerűen életképtelen.

2013. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/217 anonim ***** válasza:
100%
És ha ez az új kutyával is lesz gond ezt is tovább adod?
2013. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/217 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, tuti kamu kérdés. Ennyire primitív ember nem létezik.
2013. ápr. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/217 A kérdező kommentje:
nem,öt nem adom tul és a másikat is megakartam tartani és nem pénzért adtam oda,hanem ingyen.
2013. ápr. 17. 06:09
 215/217 anonim ***** válasza:
100%

"a kutyus megkapta az oltást és jol van,egyik ismerösöm magához vette."


Itt azt írod, ismerősöd.


"vissza hoznám,de sajna nem tudom mert nem ismerem a lányt aki elvitte,anyukájával volt itt és elvitték."


Itt meg azt, hogy nem ismered.


Te tiszta hülyének nézel itt mindenkit.

2013. ápr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/217 A kérdező kommentje:
miért mit irtam volna?egy kislány elvitte és láttam jo kezekbe kerül!Akárkinek nem adtam volna oda.
2013. ápr. 17. 12:29
 217/217 anonim ***** válasza:
91%
Azt se tudod,kinek adtad oda.Az csak egy dolog,hogy kinézetre szimpatikusak voltak,ez semmit nem jelent.Az ingyen kutyát kereső szaporítók is úgy mennek oda,hogy általában gyereket visznek magukkal és azt hazudják,hogy neki lesz.Nem úgy fog odamenni,hogy én vagyon a csúnya gonosz szaporító,hanem előadja a szimpatikus embert.
2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!