Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta yorkik lehetnek?

Fajtatiszta yorkik lehetnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy képről nem lehet rendesen megállapítani, meg hogy nagyobb korukban derül majd ki.. de hátha valaki tud mondani valamit. A lányomnak szeretnénk ajándékba, annyira sajnos ne értünk hozzá. Írtam már a tulajnak a törzskönyv , stb. miatt, de még nem válaszolt. Annyit tudok róluk, hogy minik, 1 hónaposak,és még nem kaptak oltást.


[link]



2013. ápr. 1. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
A fajtamentőkhöz menj inkább!!!! Ők nem fognak átverni, nem kérnek pénzt és ha gáz van, hozzájuk lehet menni. A szaporítóhoz nem...
2013. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

biztos nem tenyeszto az illeto es nem egy felelos allattarto,mivel 1 honaposan meg nem szabad elvalasztani az anyjuktol a kolykoket!

szerintem ne vegyel innen kolykot,ha nem akarsz egy szaporitot tamogatni es egy keverek kutyaert kiadni 25e Ft.

2013. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
haha 35 centi?:D az nem mini, hanem inkább óriás yorkie
2013. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

a hosszát kértem hogy mérje, arra írt 35 cm-t:)


nem egy hónaposan akarja eladni az illető, ez tuti, csak kiírtam, hogy keresek, és ő írt, hogy nekik lesz majd elvihető..

2013. ápr. 1. 22:13
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen fajtatiszta mini yorki kiskutyák :)
2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

kepbol nem lehet megmondani...ha van torzskonyvuk akkor fajtatiszta kiskutyak es ha nem,akkor fajta jellegu keverekek

es amugy is...oltast nem kellett volna mar kapjanak 1 honaposan?

2013. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

Felejtsd el ezt az embert, ez egy szaporító! vedd fel a fajtamentőkkel a kapcsolatot, ők bármiben segítenek, tuti hogy egészséges lesz a kutya, és nem kell érte 25 ezret fizetni.

[link]

2013. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!