Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ha elmentek a kutyatokal...

Ti ha elmentek a kutyatokal nagyobb túrára pl hegyet mászni, akkor a kutyátokat hogy itatjátok meg?

Figyelt kérdés

Viszitek az edényét? Mert az halottam hogy palackbol nem tanàcsos itatni azt nem tom hogy mért nem


2. Kérdésem hogy futàs jàték utàn a kutyànak lehet hideg vizet adni mert uhye embernek nem lehet mert tüdőgyuszit kaphat!

Köszi ! És bocs a helyesirasért


2013. ápr. 1. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hideg vizet ne igyon, mert torokgyulladást kaphat.

Én szoktam vinni az edényét, pontosabban vettem egy zsebben is elférő "edényt" :D

Bár az enyém jobban szeret palackból inni :)

2013. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi vettünk ilyen nagyon szuper gumi-tálat, amit össze lehet nyomni koronggá, s így befér a táskánkba. Vannak ilyen palackos kutyaitatók is, de nekünk az 2. alkalommal felmondta a szolgálatot, pedig tényleg rendeltetés szerűen használtuk. xD Ilyen: [link]

Így mi viszünk magunknak vizet, s abból kap a kutya ebbe a tálba.

Én a hideg vízen azért nem aggódnék, mert ha viszitek magatokkal a vizet, akkor az csak akkor marad hideg, ha kint is az van.

2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kistestű kutyám van, szóval simán megitatom kézből.

Vizet pedig szoba hőmérsékletűt kap. Volt már, hogy ivott forrásvizet, ami elég hideg, de nem volt baja.

2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Összehajtható tálból iszik, vagy pocsolyából, patakból, folyóból, illetve nyomós kútból is tud.
2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima másfél literes üvegből iszik,így nincs macera a tállal.
2013. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én viszek egy kis műanyag edényt, lehet az egy tisztára mosott margarinos doboz is, és egy üveg csapvizet neki. Nem szeretem, ha beleiszik a természetes vizekbe, rá is szólok olyankor, ma minden lehet szennyezett, a végén még beteg lesz tőle vagy hasmenése lesz. Amúgy jéghideg vizet elég nehéz egy túrán produkálni, hacsak nem cipelsz magaddal egy jéggé fagyasztott üveg vizet vagy hűtőtáskát, szóval azért kár aggódni.
2013. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kis tálkájuk és egy flakon víz mindig nálam van. Remélem nem veszitek okoskodásnak, csak a nagytestű kutyák gazdijainak mondom, hogy vízből se adjanak túl sokat, ha a kutya mozog, mert attól is gyomorcsavarodást kaphat.
2013. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NightV válasza:
Egy nylon zacsi is megteszi,ha nem akartok vagy elfelejtitek az edényét :D kis helyet foglal és a célnak megfelel
2013. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Félnapos-napos rendezvényekre, kirándulásra viszek magamnak és a kutyának vizet. Vagy kisebb fém tálat, vagy összecsukható textil kutyaitatót szoktam vinni.

Simán iszik palackból is, de az egész a torkára megy, aztán csak visszaköhögi.

Ha szomjas, iszik tóból, pocsolyából, Dunából. Soha nem volt még semmi baja, max az utolsó adag produktum nagyon híg.

2013. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!