Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meilyk a szebb...

Murguly Patrik kérdése:

Szerintetek meilyk a szebb kutya. A német boxer vagy az Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés
Meilyket gondoljátok gyerekek családok közelében,nekem volt régen egy boxerem és nagyon szerető,megbizható kutya volt.

2013. ápr. 5. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Úgy látom még mindig nem esett le, hogy mit szerettünk volna veled megértetni az előző kérdésedben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4194453-pitbu..

2013. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
[link] ez az anya
2013. ápr. 5. 13:37
 13/18 anonim ***** válasza:
A kép nem tölt be! De egyébként is teljesen mindegy, láttad a kutyák szűréseit, tenyészszemléjét? Ha nem akkor nem tudhatod milyen betegsége van mire hajlamos a kölyök. De azt hiszem híba beszélünk, majd a saját károdon tanúls. Egyes voltam.
2013. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*tanúlsz
2013. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen a boxer :)

Kiskoromba volt egy Szultán nevű boxerünk, imádtuk. Nyúztuk, futkároztunk vele, még azt is tűrte hogy ráüljünk :D Csak sajnos nagyon beteg lett és az orvos sem tudott rajta segíteni és 10 éves korában el kellett altatni. Most 2 boxerünk is van :)

De az amstaff-ot is szépnek tartom. Bátyáméknak az van, menhelyről hozták.

Én igazából mindkettőt ajánlani tudom, csak a boxer ún. örökgyerek. Folyton játszani akar és nagyon gazda centrikus. :)

2013. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

gyerek mellé egyiket sem ajánlom... :/

a boxer egyáltalán nem agresszív, viszont annyira játékos, hogy simán felborít egy kisgyereket..

A stafi pedig bárhogy is nézzük, harci kutya. jó, kövezzetek meg hogy így meg úgy aranyos, de én a gyerekem mellé biztos nem tennék egy olyan kutyát, amit bikaviadalokra tenyésztettek..

2013. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 albert1121 ***** válasza:
Amerikai Staffordshire Terrier
2013. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az amstaffokat nem bikaviadalokra tenyésztették, te kevered a pitbullal. De a stafik is jók lehetnek gyerek mellé csak kell hozzájuk egy erős kéz. Nekem személy szerint a boxer jobban tetszik
2018. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!