Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrtüsző atkára milyen...

Szőrtüsző atkára milyen sampont vagy bármi mást ajánlatok? És immunerősítőnek?

Figyelt kérdés

Tac Tic-on kívül, mert az egy rohadt erős cucc és jó lenne nem gyepálni vele a kutyát. Valami sampon vagy bármi más?

És immunerősítőből mit?


Tápcsere megvolt Acanára, illetve a Lavet multivitaminját meg a szőrápolóját kapta, de hát az halottnak a csók.


2013. ápr. 6. 19:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
A B vitaminoknak is van egy furcsa szaga,lehet,h ez is attól "szagos" !Sztem jól csinálod,kíváncsi lennék az eredményre! :)
2013. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Ok, majd írok. Gondolom kell két hét vagy akár több mire javulás lesz.
2013. ápr. 10. 19:19
 13/36 A kérdező kommentje:

Pár napja kapja a dolgokat. Jobb az étvágya, többet akarna enni, de nem adhatok mert elhízik. Több vizet is iszik szerintem. De az lehet csak mert most elkezdett melegebb lenni.

Ezek normális jelenségek?

2013. ápr. 11. 21:48
 14/36 anonim ***** válasza:
A B vitamin komplexeknek van egy ilyen mellékhatása,megnő az étvágy.Ez embereknél is így van.És az atkái?
2013. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Egyébként ha melegszik az idő,pont az ellenkezője történik,nyáron nem lesz étvágya.
2013. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Arra kapja majd az Advocate cseppet, de nem volt a dokinál most szerez majd be.

Amúgy ez a csepp jobb, mint egy Tac Tic fürdetés?

2013. ápr. 18. 18:21
 17/36 A kérdező kommentje:
És az amúgy mitől van, hogy a mancsa kifakult? Mert régen teljesen fekete volt, most meg halvány bőrszínű. Meg az orra is, de az csak kicsit halványodott.
2013. ápr. 21. 20:30
 18/36 anonim ***** válasza:
Szerintem annál mindenképpen jobb,mivel ez jó külső-és belső élősködők ellen is,ráadásul felszívódik a véráramba és így sokkal hatásosabb.A pigmenthiány pedig szerintem a legyengült immunrendszerének köszönhető.
2013. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Ennyire nincs kifakulva, mint a képeken. Sőt, csak kicsit ezekhez képest.

Holnap jön meg a csepp, ajánlottak nyakörvet is, de mondtam hogy mindenképp a cseppet akarom.

Az immunerősítők is használnak úgy látom, a vakarózása is csökkent. Viszont a Minera elfogyott, abból kettőt kell venni egy hónapra, az Immunovet meg pont elég egy hónapig.

2013. ápr. 25. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!