Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrtüsző atkára milyen...

Szőrtüsző atkára milyen sampont vagy bármi mást ajánlatok? És immunerősítőnek?

Figyelt kérdés

Tac Tic-on kívül, mert az egy rohadt erős cucc és jó lenne nem gyepálni vele a kutyát. Valami sampon vagy bármi más?

És immunerősítőből mit?


Tápcsere megvolt Acanára, illetve a Lavet multivitaminját meg a szőrápolóját kapta, de hát az halottnak a csók.


2013. ápr. 6. 19:31
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Bárányos tápot kap. Akkor birkahúst, birkabelsőséget vehetek neki? Bármilyen birka jó? Csontját eheti? Egy óra főzés elég neki?
2013. ápr. 30. 21:47
 22/36 anonim ***** válasza:

Birka csontot főve inkább ne add, viszont nyersen nyugodtan csak fagyaszd előtte néhány napig. Olvass utánna a barf étrendnek, szerintem jót tenne a kutyádnak. Bérest én is adok a kutyámnak, de én nem a minerát hanem a sima embernek valót. A dokival beszéltem és nekűnk azt ajánlotta hogy inkább azt adjam, 30 kg-os kutyányak napi 10 csepp.

[link]

2013. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen húst adhatsz neki,de most jobb lenne,ha kerülnétek minden jellegű szárnyashúst.Örülök,h javul a kutyusod! :D
2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Azért lehet,h az én bichonom furcsán nézne rám,ha elé dobnék egy nyers marhalábszárat!
2013. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Csirkét nem akarok adni semmiképp. Mivel nem tudjuk pontosan mire is allergiás, most még nem próbálkoznék marhával se (disznót főleg), a tápba bárány van úgyhogy azt akkor vehetek neki. Meg alma, répa stb ami a barf-ba is van.


Csont nélkülit gondoltam, megfőzöm a húst, meg a répát stb. Még nem csináltam magamnak se birkából, büdös lesz vagy zsíros, vagy milyen? Almát gondolom nyersen adom.

Rizst se akarok adni, mert gabonát, tésztát se javasolnak, meg még régen én főztem neki és olyan hasmenése lett tőle, hogy csak na.

2013. máj. 6. 18:15
 26/36 A kérdező kommentje:

Megkóstoltam amit adok neki, mert nem értettem miért hagyja ott a tápszemeket amire rárakom. Az Immunovet az igaz büdös kicsit ,de semmi íze. A Minera viszont kegyetlen, annak igaz nincs szaga, de egy csepp és összerántotta a számat olyan savanyú. XD Persze, mert van benne almasav stb. De hát ez így eléggé nem jó, hogy mindig otthagyja, szóval változtattam a beadási módon. Az Immunovetet meg a Minerát is kiskanálba kiadagolom külön persze, kinyitom a száját és beleöntöm. Ez így tuti módszer, bár nem nagyon tetszik neki.


Javulgat szépen. Annyi kérdésem lenne, hogy ez a Pet-Champion Herbál kutyasampon ér valamit? Érdemes vele megfürdetnem? Kicsit gyanús, hogy az 1l csak egy ezres, meg olyan eléggé semmitérő dolognak tűnik. Érdemes valamivel fürdetni? Valami bőrápoló, szőrápoló dologra gondoltam.

2013. máj. 15. 19:35
 27/36 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha megszűnik az alapvető problémája(legyengült immunrendszer),ha az Advocate cseppeket továbbra is használod(ha jól emlékszem 3 havi kúrát szoktak előírni),ha tartjátok a csirkementes diétát,teljesen lényegtelen,hogy milyen samponnal fürdeted.Ezzel a samponnal biztosan nem csinálsz rosszat,a rozmaring meg a kamilla nem hinném,h árt neki.Arra kellene figyelned,h az immunrendszere rendben legyen,akkor nem okoznak problémát az atkák.A Minera cseppet én is csak közvetlenül a szájába tudtam beadni fecskendővel.Ha véget érnek a kúrák(Minera meg Immunovet)adhatod neki továbbra is a Lavet vitaminjait.Ügyes vagy! :)
2013. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A Minerát elkezdtem felhígítva fecskendővel a szájába nyomni, mert mikor megkóstoltam utána éreztem hogy a savassága lemarta a képemet, nem szeretném ha a fogait tönkre tenné. Így hígítva meg ezerszer elviselhetőbb íze van. De már sok nincs, mert letelik a két hónap szedési ideje.


Annyi kérdésem lenne, hogy valami természetes nyugtatót létezik nekik? Nem nyugtatókkal akarom tömni, hanem természetes anyagokkal. Mert bár szépen nő vissza a szőre, de koránt sem akkora teljesítménnyel mint kéne és néha még most is vakarja. És csak akkor ha egyedül van hagyva. Ezért gyanakszunk most szorongásra is. De ugatni meg sírni, udvart, házat szétszedni nem szokott, séta is van, rendszeresség az életében, hierarchia is úgy van kezelve ahogy a nagyok mondják. De valószínű fél mikor egyedül van.

2013. máj. 30. 08:30
 29/36 A kérdező kommentje:
A Minerába meg az Immunovetbe is van magnézium meg B6 is nem hinném hogy annak a hiánya okozna stresszt. Már ha hihetünk a reklámnak a tvben.
2013. máj. 30. 08:33
 30/36 anonim ***** válasza:
Figyelj, orvos látta a kutyát, vagy saját szakálladra kezelgeted?
2013. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!