Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szívem szakad meg a kutyám...

A szívem szakad meg a kutyám miatt. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves szuka Cane Corsom és ( tudom hogy megfogtok kövezni) meg van kötve.

Nem lehet vele mit csinálni. :(

Amikor tehetem mindig elengedem és foglalkozom vele,de ez sem segít.

A ha el van engedve és meglát egy idegen kutyát szét tépi a kerítést,és rohanna ki ..:s

anya virágait kiássa,a faloldalát lerágta (!!!) apa által készített,kézzel festett fa kerítést megrágta.Bezzeg amikor a róka meg itt benn mászkál,nem csinál semmit.

Rengeteg kárt okozott már eddig és okoz a mai napig.

A lelkiismeretem tiszta,ugyanis sosem hanyagoltam el a kutyáimat,a többi sosem okozott semmi kárt,de ő... :/

anyáék azt mondták hogy elviszik egy menhelyre,de abba 'bele halnék'.a szívem szakadna meg.

Kérlek segítsetek hogy mit tegyek.

Normális válaszokat,lécci.



2013. ápr. 8. 19:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Mit jelent az hogy sosem hanyagoltad el?

Kölyökkorától (ha azóta van meg) vitted sétálni,szocializáltad a többi kutyával/emberrel?

Mit jelent az hogy elengeded és foglakozol vele?

Ha jól értem akkor egész nap láncon van,nincs sétáltatva és csodálkozol hogy rombol a kutya?

Ne haragudj de ez kínzás a kutyának, ha továbbra is megkötitek és ez a helyzet vagy hívtok házhoz egy trénert,bár az nem olcsó mulatság,vagy keressetek neki hozzáértő gazdát.

2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Házliag ne akarj rendberakni egy agresszív corsót.

2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Pici kora óta vittem sétálni,rétre futattni.

Okosnak okos.a vezényszavak ismeri.

Szerintem Te nem vagy tisztában az állatkínzás fogalmával...

Azért kötöm meg,mert nincs kedvem foglalkozni vele?NEM.

Nekem fáj a legjobban ...de a saját és mások érdekében is ezt kell tennem.

Nem leszólást és okoskodást kértem,hanem tanácsot,hogy mit tegyek vele.

Ha nálam valaki többet tett meg a kutyájáért,az hazudik ...

Minden játékot meg vettem neki,hogy lefoglaljam,jártam vele suliba,de azt tanácsolták ne vigyem mert nem bír egy helyen lenni másik kutyákkal...

Második,agresszívnak nem mondanám...csak kajla vagy én nem tudom :(

2013. ápr. 8. 19:17
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Ha szereted a kutyád, sürgősen vidd el egy iskolába, ne a kifogásokat keresd, meg a pénzt sajnáld rá, beszélj egy kutyasulival, egy normális szakember akár házhoz is megy és ott tréningezi a kutyát.

Én a tükörsulit ajánlom. Merre laksz?

2013. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Rossz suliba vitted, egy normális kutyasuli nem mond ilyet! Ezért is ajánlom a tükörsulit!
2013. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Zala megye.van egy kutyakiképző ismerősöm,aki azt mondta h megpróbál kezdeni vele valamit.

Szerintetek kutyánál van olyan,hogy hiperaktiv?

2013. ápr. 8. 19:22
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem agreszív miért nem tud más kutyákkal együtt lenni?
2013. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 kdragon ***** válasza:
csinaltass neki egy kicsi udvart ... nekem van egy udvarom a haz hatanal es ott van egy kennel es amikor fuvet nyir apum akkor beteszem a pulim es az amstaffom a kennelbe es ott nezik h mit csinalunk es meg ugy 1-2 labdat beteszek h ne unatkozzanak :) ;)
2013. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
5000 négyzetméteren van helye élni,nem szeretném itt egy kicsi ketrecbe bezárni.
2013. ápr. 8. 19:32
 10/36 A kérdező kommentje:

Mert ugrál rájuk,rágcsálja őket ...

Minta sosem látott volna még kutyát

2013. ápr. 8. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!