Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szívem szakad meg a kutyám...

A szívem szakad meg a kutyám miatt. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves szuka Cane Corsom és ( tudom hogy megfogtok kövezni) meg van kötve.

Nem lehet vele mit csinálni. :(

Amikor tehetem mindig elengedem és foglalkozom vele,de ez sem segít.

A ha el van engedve és meglát egy idegen kutyát szét tépi a kerítést,és rohanna ki ..:s

anya virágait kiássa,a faloldalát lerágta (!!!) apa által készített,kézzel festett fa kerítést megrágta.Bezzeg amikor a róka meg itt benn mászkál,nem csinál semmit.

Rengeteg kárt okozott már eddig és okoz a mai napig.

A lelkiismeretem tiszta,ugyanis sosem hanyagoltam el a kutyáimat,a többi sosem okozott semmi kárt,de ő... :/

anyáék azt mondták hogy elviszik egy menhelyre,de abba 'bele halnék'.a szívem szakadna meg.

Kérlek segítsetek hogy mit tegyek.

Normális válaszokat,lécci.



2013. ápr. 8. 19:08
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném megelőzni,igen.tudom h problémás kutya,mert nem messze van a tesója és vele sem bírnak.
2013. ápr. 8. 21:36
 32/36 anonim ***** válasza:
97%
Az mondjuk nem a kutya hibája, meg nem a fajtáé, meg nem a családé, hanem azoké a gazdáké, akik nem tudták, mit vállalnak, amikor magukhoz vettek egy ilyen kaliberű kutyát. Dicséretes, hogy meg akarod oldani a problémát, csak egy kicsit nagyobb az arcod a kelleténél, lévén eddig sem adtál meg mindent a kutyának, amire szüksége volt, hiszen ha így lett volna, nem lenne problémás.
2013. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
96%

Ott van a környék legjobb kutyasulijának a linkje. Ennél többet nem tudunk segíteni, ne haragudj egy corso nem játék. Mondhatom, hogy fenyítsd be, csak aztán nem lesz kitől elnézést kérnem a rossz ötletért, ha úgy gondolja, hogy felveszi a kesztyűt.

A mindent megtevés ott kezdődik, hogy kaptál javaslatot egy kutyasulira, és oda elmész egy foglalkozásra, és megkérdezed a szakértőket, hogy mit javasolnak.

Ha könyvből (pláne fórumról) tudnád kezelni a problémát, nem fajult volna idáig.

2013. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
95%

Ha lusta lennél olvasni, ki is kerestem neked 3000 Ft/alkalom a terápiás foglalkozás. Menj el egyszer.

"» Ha szeretnél csoportba járni, de nem érzi jól magát a kutyád csoportban (túlzott félelem, agresszió)


» Ha időbeosztásod miatt nem tudsz eljönni csoportba


» Ha egyéni helyszínen vagy háznál szeretnéd tanítani a kutyádat


» Ha a téli vagy nyári szüneti időszakban (is) szeretnéd nevelni, tanítani kutyádat


» Ha olyan egyéni célkitűzéseid vannak, amelyeket a csoportos képzés nem szolgál kiAgresszív, félős vagy egyéb okokból antiszociális viselkedésű kutyáknak javasoljuk a "terápiás" foglalkozást, mely során erre kiválasztott, képzett kutyák és emberek segítik a problémás ebet, hogy elfogadja környezetét és megtanuljon kommunikálni kutyákkal, emberekkel."

2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, szívesen hallanék róla, hogy milyen a másik két kutyád, és hogyan foglalkozol velük?

Háromra hogyan jut időd?

2013. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
83%

A problémát elsősorban te okoztad, szóval ne beszélj róla folyamatosan úgy, mintha hirtelen pottyant volna az öledbe. A többi válaszolót pedig teljes mértékben tisztelem, amiért visszaadják a magyarországi kutyatartásba vetett hitem (és szerintem sok más emberét is)...

Mit vársz még ezek után kérdező? Ajánlottunk neked szakembereket, kutyasulikat, fajtamentőket és még a google használatának alapjaira is megtanítottunk. Erre válaszul csak a szokásos felháborodott ostoba gazda gondolatait vágtad a fejünkhöz. Ez a segítség, ezt kell tenned, ennél többet senki sem tud mondani...

2013. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!