Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így a kutyám?...

Miért viselkedik így a kutyám? Nagyon aggódom érte.

Figyelt kérdés

Május végén lesz 5 éves.2 napja állandóan a házában ül.Amikor kimegyek hozzá és hívom alig akar kijönni.Régebben ha meghallott egy neszt azonnal szaladt hozzám.Nappal általában kint ül, csak akkor szokott bent ha esik az eső.


Kicsit kedvtelen.Játszani sem nagyon szeretne pedig azt imádja...Enni eszik...


Komolyan baja van vagy csak az időjárás miatt vagy valami ilyen kisebb dolog miatt?


Legyek vele állandóan? Nekem ez nem probléma.Bármire képes vagyok érte.Nagyon szeretem és nem bírnám ki ha baja esni...


Kérlek szépen segítsetek!!



2013. ápr. 10. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, mivel nyalja magát lehet hugyúti fertőzés vagy genyes méhgyulladás de nem szertném az ördögöt a falra festeni.
2013. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is az állvemhesség ugrott most be! A múltkor találkoztunk a dokinál egy tacsival, akinek a gazdija végső kétségbeesésében vitte el már dokihoz a kutyát. A csipogós játékát nyaldosta, vitte magával, mintha a kölyke lenne. Megduzzadtak az emlői is.

Az sem normális, hogy folyamatosan nyalja magát. Fájhat, viszkethet neki. Lássa doki mindenképpen!

2013. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most akkor mi a baja? összezavartatok...
2013. ápr. 10. 19:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk mi baja van, ezt csak a doki fogja tudni. Az első infók alapján babesiára gyanakodtunk. Aztán elmondtad hogy nyalogatja a nemiszervét, és beviszi a játékot a házba, ez utalhat álvemhességre is. De lehet még húgyúti gyulladás, fertőzés, esetleg genyes méhgyuladás is. Mind nagyon súlyos gond! Persze lehet más is, mi innen nem tudhatjuk, majd a doki megmondja. Minnél előbb vidd orvoshoz mert komoly gond is lehet.
2013. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz. Nekem is álvemhességnek hangzik, ami jó esetben elmúlhat magától, de rosszabb esetben méhgyulladás is lehet a vége, amibe bele is pusztulhat.
2013. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!