Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon megviselné a kutyámat?

Nagyon megviselné a kutyámat?

Figyelt kérdés

Nagymamáméknál van a kutyám mert sajnos otthon nem tarthatom. A nagyszüleim elakarnak költözni kertesházból panelbe. Ők azt mondták nem viszik magukkal a kutyát...igazából nem gondoltam hogy 5éve együtt vagyunk a kutyával és ilyen könnyen megválnának tőle, ezért én szeretném hazahozni mert nincs szívem odaadni másnak mert egyszerűen nem tudnék megválni tőle!!!!!!!

Nagyon megviselné a kutyámat ha kertesházból egy panelházba költözne át? A rendszeres sétáltatással megoldható ez a probléma??


2009. szept. 22. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát valamelyest igen, persze, hogy megviselné, a "bezártság", persze ez függ a kutya fajtájától is, hogy milyen mértékben viseli meg az állatot.
2009. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom Golden retrivel és palota pincsi keverék. De egyik kutya sem volt fajtsizta szóval sok kutya keveréke. Nem nagy kutya térd alá ér.
2009. szept. 22. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy vagy kicsi termetű?Mert ha nagy akkor én inkább ajánlom hogy add oda valakinek akinek nagy háza udvara van mert ott nem szorongna annyit mint egy kis panel lakásban.De ha kicsi akkor semmi akadája nincs csak a szüleidet kérdezd meg elöbb.
2009. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint én ha térd allatt van akkor nem lesz semmi gond csak sétáltasd sokat.
2009. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól meglesz a panelban is, ha eleget foglalkozol vele és sokat sétáltatod. Sokkal fontosabb nekik a gazdi, mint a környezet. Meg kell szoknia mindenképp a változást, de ezt sokkal könnyebb lesz neki, mint egy új gazdit és új környezetet. Ráadásul az új gazdi mindig bizonytalan, hogy komolyan gondolja-e a kutyavállalást, 5 év múlva is szeretni fogja-e a kutyát és fôleg, hogy 5 év múlva nem költözik-e ô is panelba, ahonnét csak menhelyre mehet a kutyus 10 évesen...
2009. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A 30cm marmagasságú kutya szerintem kicsinek számít...:D

Akkor minden rendben! Sétáltatni meg úgy is IMÁDOM!

2009. szept. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!