Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, hogy szocializál...

Mit tehetnék, hogy szocializáljam?

Figyelt kérdés
Kutyámat fél évesen vettem magamhoz, és borzalmasan retteg más kutyáktól és emberektől. Mit tegyek? Olyan ciki ez nekem, azt hiszik szarul neveltem...Hogy szocializálhatnám? Nem késő még? Már alig merek kimenni az utcára, mert beégek. Ha jön egy ember ledermed, remeg, megfagy, megáll egy helyben, ha kutyát lát, meg rohan a francba... :(

2013. ápr. 11. 11:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát én messze lakom onnan..mennyi lehet árban egyébként?
2013. ápr. 11. 18:04
 12/13 A kérdező kommentje:
már ha nem ingyenes
2013. ápr. 11. 18:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, igy igaz! Szivesen segitunk. Addiig annyit tudok tanacsolni h erosits meg mindent ami nem felelem. Akkor dicserd amikor kezdemenyezo, amikor kutyak fele nez, szagol stb.

Ne nyugtasd ha felni kezd mert ezzel mast kommunikalsz a kutya fele. Ha teheted hozd el es segitunk (ujbuda, csepel, angyalfold, cinkota, gyor)..

2013. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!